BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Frázy, ktoré by ste nikdy nemali hovoriť štíhlym ženám
zdroj: Pixabay.com

Frázy, ktoré by ste nikdy nemali hovoriť štíhlym ženám

I štíhle ženy bojujú s komplexmi zo svojej postavy. Preto si dajte pozor na to, čo a akým spôsobom im poviete.

Ješ ty vôbec?

Jedna z najotravnejších viet, s ktorou sa stretávajú ženy so štíhlou postavou. Automaticky si totiž mnohí myslia, že sú také vychudnuté preto, že nejedia, alebo jedia málo, alebo jedia len listové šaláty... Ale pravda je taká, že ak majú dobrý genetický základ, dobré spaľovanie, tak pokojne si dajú i čipsy k telke, slaninu na obed a i tak budú stále štíhle. Navyše ženy, ktoré naozaj jedia všetko, čo vidia, len nepriberú, začnú byť časom týmito frázami znechutené. Tak sa nečudujte, ak vám za tieto otázky vynadajú... Vy by ste tiež nerady počúvali stále narážky na svoju postavu, nie? 

Ale prosím ťa, veď ty nemusíš cvičiť!

Mnohí si spájajú cvičenie s chudnutím. A preto nemajú podľa nich chudé dievčatá nárok tráviť čas športovými aktivitami. I táto fráza dokáže všetky ženy s postavou modelky natoľko otráviť, že časom zvážia, či ľudia, ktorí im to dookola opakujú, stoja za ich pozornosť. Takže naozaj nikdy nespochybňujte rozhodnutie štíhlej ženy športovať. Každý sa môže udržiavať v kondícii, robiť pre seba a zdravie niečo, i keď má vo vašich očiach dokonalú figúru. Nie je to vôbec vaša vec.

Kde si nechala zadok?

Tak a toto je veľmi citlivá otázka. Najmä pre ženy, ktoré naozaj za svoju štíhlosť nemôžu. Nikdy, nikdy, nikdy sa ich nepýtajte, ani zo srandy, kde nechali zadok! Naozaj nikdy! Ani si neviete predstaviť, ako sa to môže niektorých dotknúť. Nemôžu totiž za to, že neboli obdarované v niektorých partiách. A môžu drepovať či robiť výpady od rána do večera, jednoducho ženské krivky mať nebudú. Miesto sarkastických poznámok si teda radšej zahryznite do jazyka, i keď ide o vašu dobrú priateľku. Verte, tie ženy si dobre uvedomujú, že im zopár ženských znakov chýba... A mnohé to i trápi.

Čo ja by som dala za to, aby som vyzerala ako ty...

A posledná, veľmi známa fráza, ktorá však dokáže byť rovnako otravná. Áno, ženám, ktoré na svojej figúre tvrdo pracujú, týmto určite zalichotíte. Ale ak viete, že daná osoba sa nemusí vôbec snažiť, aby vyzerala, tak ako vyzerá, tak jej to radšej nehovorte. Pravda môže byť totiž taká, že ju môže jej štíhlosť už otravovať, dokonca spôsobovať komplexy. A boli by ste prekvapení, koľké ženy sa trápia nad tým, že sú také štíhle.Najmä v dobe, kde sa všade píše o tom, ako sú krivky veľmi žiadané a len ženy s nimi naozaj sexi...

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio