BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ste jedináčik, prvorodený alebo až posledný? Takto to môže ovplyvniť váš vzťah
zdroj: SAMphoto

Ste jedináčik, prvorodený alebo až posledný? Takto to môže ovplyvniť váš vzťah

Áno, i to, či ste jedináčik alebo ste sa narodili prvý, môže výrazne vplývať na vaše partnerské vzťahy. Ako?

Jedináčik

Ľudia sa na vás môžu vždy spoľahnúť a to i vaši partneri aj partnerky. Randenie je pre vás vážna vec, a tak k nemu aj pristupujete. Zodpovedne. Čím dávate okoliu najavo i to, ako ste vyspelí. Dokážete načúvať svojim partnerom, čo vám pridáva plusové body. 

Prvorodený

Patríte medzi prvorodených? Vedúca pozícia sa s vami spája už od narodenia a máte to tak nastavené i vo vzťahoch. Váš partner má vo vás oporu, no na druhej strane, musí vám pravidelne prejavovať za to akúsi úctu a rešpekt. Radi robíte zo seba lídrov a ľudí, na ktorých musia ostatní spoliehať. Mali by ste si na to dať ale pozor. Každý hľadá vo vzťahu skôr rovnocennosť. 

Druhorodený

Niekdy sa až príliš necháte unášať životom. Vyznačujete sa nekonfliktnou povahou, čo oceňujú hlavne ľudia okolo vás, ktorí nemajú radi konflikty. Na jednej strane je to dobrá vlastnosť, na druhej strane, ak sa silou-mocou chcete vyvarovať akémukoľvek partnerskému problému, môže vo vzťahu nastať problém. Občas hádka predsa len vyrieši viac, ako mlčanie...

Posledný

Milujete, ak sa všetka pozornosť sústredí len a len na vás. Už od detstva ste navyknutí, že vás všetci obskakujú, čo očakávate i v dospelosti a hlavne od partnerov. Ale mali by ste si uvedomiť, že už viac nie ste dieťa a nie všetci budú robiť všetko za vás. Vaši partneri však ocenia vašu spontánnosť.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio