BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 16.7. - 22.7.2018
zdroj: Pixabay.com

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 16.7. - 22.7.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

Baran - ani počas tohoto týždňa si neodpustíte byť uštipačný, náladový, hádavý a sarkastický ku svojim kolegom a blízkym aj keď viete, že si tým všetkých vo svojom blízkom okolí doslova štvete proti sebe. Vybíjate si nesprávnym spôsobom na všetkom a na všetkých váš dlhodobý vnútorný konflikt, nerovnováhu a nestabilitu s reálnym životom okolo vás. Mali by ste na chvíľu "zastaviť" a popremýšľať nad všetkým. Riskujete, že ak budete takto pokračovať zostanete sami. Víkend využite na relax. Vyberte sa niekam na prechádzku do prírody.

Býk
- vaše pracovné nasadenie bude počas tohoto týždňa úmerné tomuto dovolenkovému obdobiu, takže sa nemusíte obávať, že by ste boli vašimi nadriadenými tlačený do mimoriadnych výkonov. Naopak, budete si môcť dovoliť trochu poľaviť v nasadenom tempe. V podstate to môžete využiť, pretože máte vo svojom osobnom živote a zvlášť v citovom, chaos a potrebujete si usporiadať myšlienky. Ideálny čas na to budete mať počas víkendu. Vytvorte si doma pohodlie, vypnite telefóny a relaxujte. Vyčistite si myseľ.

Blíženci
- aj v tomto týždni sa budete môcť v zamestnaní spoľahnúť na vašu výbornú schopnosť hovoreným slovom presvedčiť všetkých, aby podporili vaše plány a projekty. Taktiež budete úspešný pri dôležitých rokovaniach, ale to všetko iba za predpokladu, že sa budete držať daných tém, a nebudete osobný. Budete mať totiž tendencie byť trochu sarkasticky a "kúsavý". Vo vašom súkromí sa vám bude dariť hlavne od stredy. Využite tieto dni k utuženiu všetkých vašich rodinných a partnerských vzťahov. V prípade, že tipujete, skúste šťastie v nejakej lotérii.

Rak
- počas týchto dní budete trochu nerozhodný, nestály vo vašich predstavách a myšlienkach, čo bude mať vplyv aj na vaše pracovné povinnosti, ktoré si vyžadujú vašu plnú sústredenosť. Preto a radšej obmedzte iba na to, čo je nevyhnutné a ostatné veci si odložte na príhodnejšie a prajnejšie obdobie. V súkromí máte pred sebou pokojné dni až na piatok, kedy budete trochu netrpezlivý a vzťahovačný, takže by ste mohli neadekvátne reagovať aj na bežnú konverzáciu s vašimi blízkymi. Ustrážte si to. Zbytočne by ste si pokazili víkend tichou domácnosťou.

Lev
- máte pred sebou pracovný týždeň, ktorý vás môže posunúť naozaj veľmi dopredu vo všetkých vašich aktivitách, ale aj vo vašej kariére. Sústreďte sa preto iba na vaše pracovné záležitosti a na všetko ostatné, čo sa bude okolo vás diať, nereagujte. Nie je to nič, čo by sa bez vašeho angažovania nedalo vyriešiť. Vo vašom súkromnom živote budete veľmi očarujúci, spoločenský, čím si dokážete rýchlo získať priazeň celého okolia. Samozrejme sa to týka aj vašich partnerov, takže sa môžete tešiť aj na ich zvýšený záujem o vás v súkromí vašich "komnát".

Panna
- ak máte počas tohoto pracovného týždňa pred sebou dôležité stretnutia a rokovania, nemusíte sa obávať o ich výsledok, pretože dokážete vašou rétorikou presvedčiť všetkých, že vaše plány a predstavy sú postavené na reálnych základoch. Snažte sa len vyvarovať sa zbytočným poznámkam na adresu vašich obchodných partnerov a úspech máte zaručený. Od stredy sa môžete pustiť do všetkého, čo ste si plánovali v rámci vašej domácnosti, alebo v spojitosti s vašimi rodinnými príslušníkmi. Máte podporu nebeskej oblohy.

Váhy
- je leto, dovolenkové obdobie, a to sa počas tohoto týždňa bude odzrkadľovať aj na vašom pracovisku spôsobom, že si budete môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení. Máte v tejto oblasti vašeho života pred sebou pokojné dni. Ostane vám tak viac času na vaše súkromné záležitosti. Hlavne by ste sa mali zamerať na váš osobný život, lebo už určitý čas máte v sebe trochu chaos hlavne v citovej oblasti. Využite preto nadchádzajúci víkend, vyberte sa niekam, kde budete môcť byť sami a usporiadajte si vaše pocity a myšlienky.

Škorpión
- vo vašom prípade sa v pracovnej oblasti ani tento týždeň neudejú zmeny, ktoré by mali naznačovať zlepšenie situácie. Našťastie to znamená, že ani zhoršenie. Bude sa tak môcť venovať pracovným záležitostiam, s ktorými ste v omeškaní a aspoň určitú ich časť dokončiť a uzavrieť. V partnerskom spolužití, v rodinných záležitostiach využite hlavne stredu na riešenie všetkého, čo vnímate ako potrebu zmeniť, alebo napraviť. Zo strany vašich blízkych to bude vnímané pozitívne a aj oni sa vám budú snažiť vychádzať v ústrety. Počas víkendu sa venujte odpočinku a relaxu.

Strelec
- v tomto týždni máte možnosť pokračovať v budovaní vašej kariéry. Bude sa vám taktiež dariť úspešne zvládať všetky vaše pracovné záležitosti. To všetko dokážete dosiahnuť za predpokladu, že sa nebudete snažiť za každú cenu presadzovať vaše názory a postoje, ale dáte priestor aj vašim kolegom. Ukážte, že ste veľkorysí. Vaše citové záležitosti máte pod kontrolou. Taktiež si dokážete poradiť so všetkým, čo bude od vás vyžadované, či už partnermi, alebo iným rodinným príslušníkom.

Kozorožec
- snažte sa v tomto týždni oddeliť vašu prácu od súkromia. Ste totiž nadšený niečim, či niekym, kto vás v nedávnom období zaujal a to môže mať vplyv na vaše výkony na pracovisku v podobe nesústredenosti. Urobte, čo máte, zarobíte a ešte si aj zlepšíte vašu pozíciu. Na to všetko príjemné, čo máte pred sebou v osobnom živote budete mať dostatok času počas nadchádzajúceho víkendu. Nemusíte sa obávať toho, že by vám niečo s toho uniklo.

Vodnár
- konečne sa aj vy môžete tešiť z úspechov a dobrých finančných ziskov za vaše doterajšie snahy a výkony na pracovisku. Budete "ocenený" aj zo strany vašich nadriadených ich uznaním a podporou. Aj počas týchto dní neriešte nič vážne v citovej oblasti, ale skôr si užívajte pohodu, ktorá vládne medzi vami a vašimi partnermi. Vy, čo ste nezadaní, neprikladajte dôležitosť novým známostiam. Nezaoberajte sa tým, čo by z toho mohlo vzniknúť do budúcna. Nechajte všetko plynúť voľne. Lásku neuponáhľate.

Ryby
- váš život v každej oblasti bude počas týchto dní "plávať" v pokojných vodách. V zamestnaní vám všetko ide podľa dopredu stanoveného harmonogramu, takže vám nehrozia žiadne neočakávané a neplánované záležitosti, ktoré by vás mali nepríjemne zaskočiť. Rovnako tak aj v citovej oblasti a v láske budete v tomto týždni prežívať pohodu, pokoj a harmóniu. Máte pred sebou taktiež príjemný víkend, ktorý môžete prežívať, či už v spoločnosti vašich priateľov, alebo iba sami so sebou. Je to iba na vašom rozhodnutí.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio