BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Už rok som mama
zdroj: beauty.sk

Už rok som mama

Včera oslávilo moje dieťa 1 rok.

Neviem, či som dojatá, hrdá, stále premotivovaná, v každom prípade nechápem, ako ten rok prešiel. A neviem ani povedať, či to bol najkrajší rok v mojom živote. Isto to však bol najemotívnejší rok v mojom živote. Toľko šťastia, radosti, LÁSKY, zúfalstva, strachu a nervov som počas jedného roka ešte asi zažiť nestihla. A som za to vďačná najviac na svete.
I teda som si povedala, že takýto šialený rok treba osláviť. Zorganizovala som si jemnú párty u nás na záhrade a hneď som sa aj musela vytočiť. Lebo organizovať oslavu niekomu, komu je to srdečne jedno nie je jednoduché.
Najprv som počítala s 20 ľuďmi - podľa toho som aj objednala veľkosť torty. Postupne mi z tých 20 ľudí povedalo 10, že ten deň vlastne na oslavu prísť nemôžu. Zmenšila som veľkosť torty.  Potom vlastne, že prídu zavinšovať hneď na druhý deň. Ok, Veľkosť torty som vrátila na pôvodnú veľkosť. (Vďaka bohu, že mi ju robí známa, ktorá je najviac šikovná a hlavne - je matka malého dieťaťa - všetko chápe = ďakujem!)
Medzitým si hovorím, že to presuniem na iný víkend - nedá sa zase mne, alebo ďalším ľuďom. Potom si hovorím - "čo riešim, čo mám nervy, nech príde, kto chce, veď Mišovi to je naozaj jedno, pamätať si to nebude a v danej chvíli sa bude tešiť z tých, čo pri nom budú".
A potom som na to prišla. Ja som naozaj egoista. Ja nerobím tú oslavu pre neho, ale pre mňa! Narodeniny dieťaťa by vždy mala oslavovať aj mama, veď si to zaslúžim! Ja som takto pred rokom vydala ten heroický výkon a namakala som sa nie málo, aby tu dnes Mišo bol s nami. Tak prečo všetci budú gratulovať jemu a mne nie? Podľa mňa si to veľmi zaslúžim!!!
Takže kto prinesie dary Mišovi, poprosím rovno aj mne! (Aj víno sa ráta ako darček)

Buba

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio