BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Vyvarujte sa takémuto správaniu: Odradí to mužov i vašich kamarátov
zdroj: Pixabay.com

Vyvarujte sa takémuto správaniu: Odradí to mužov i vašich kamarátov

Je síce fajn, ak chcete byť stále sama sebou. No ak je toto jedna z vašich vlastností, možno by ste ju predsa len mali trochu potláčať...

Niekto sa usmieva viac, niekto menej, niekto je zhovorčivejší, ukecanejší, iný zas radšej len ticho pozoruje a počúva... Každý sme nejaký. A síce sa hovorí, že človek by v prvom rade mal byť sám sebou, niekedy sa toho netreba silou mocou držať. Niektoré naše vlastnosti by sme sa mali naučiť potláčať. Pretože ich prezentáciou oberáme sami seba o sympatie okolia. Ide konkrétne o neustále kritizovanie spojene s výsmechom.

Ak totiž pri každom stretnutí s priateľmi či na rande spustíte kritiku, nevrhá to dobre svetlo skôr na vás ako na kritizovaný objekt. Pretože, ak idete kritizovať neznámych, tak v podstate to nikoho nezaujíma, ak priateľov, tak asi nie ste až taká dobrá kamarátka. Nikto nechce mať pri sebe človeka, ktorý nevie na niekoho povedať čo i len pekné slovo. Na všetkých a všetkom hľadá len to negatívne, každé zakopnutie danej osoby vysmeje. Ale ani vy nie ste neomylní... Ak sa takýmto správaním prejavíte na prvom rande, tak sa ľahko môže stať, že druhé už nebude. Pretože asi len málokto chce partnera, ktorý nedokáže oceniť skoro nič, no každé zaváhanie dá hneď pocítiť. A aj priateľov môžete takto dostať raz-dva zo svojho života. Časom ich vaše frflanie na druhých jednoducho prestane baviť. Ľudia sa chcú obklopovať skôr pozitívnym správaním... Myslíte na to najbližšie, keď si budete chcieť zobrať zase niekoho na mušku.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio