BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 veci, ktoré muži nikdy nepochopia: Toto pred nimi radšej nerobte
zdroj: Pixabay.com

4 veci, ktoré muži nikdy nepochopia: Toto pred nimi radšej nerobte

Nikdy. Ak teda chcete, aby neutrpel váš vzťah.

Plač

Nič neodradí muža viac, ako zúfala žena, ktorá navyše zámerne predstiera plač. Hysterky nemá nikto rád a ak to budete robiť opakovane, odpíšete svoj vzťah nadobro. Áno, mužom nerobí problém chlácholiť nežné pohlavie, utešovať ich, pretože im do dodáva akúsi "nadvládu" vo vzťahu. Ale všetko má svoje hranice. Pre nich sú to práve falošné ženské slzy. Takže zabudnite na oscarové výkony a radšej normálne debatujte s partnerom.

Mama vie všetko

Je síce pekné, že máte úprimný vzťah so svojou matkou. Ale ozaj musí vedieť všetko? Nemôžete čakať, že váš partner bude nadšený z toho, že všetky detaily vášho vzťahu, a tým myslíme naozaj všetky, budete riešiť so svojou mamou. A čo je horšie, počas jeho prítomnosti. To mužov dokáže naozaj naštvať. I keď i za jeho chrbtom to tiež nie je žiadna výhra. Ak sa chcete niekomu vyžalovať, radšej si vyberte kamarátku, ako mamu. 

Flirtovanie

Áno, ak budete flirtovať s mužmi pred vašim partnerom, ale dodržíte hranice, môže to váš sexuálny život naozaj oživiť. Ale, problém nastáva vtedy, ak prekročíte tie hranice. Budete prítulné a až veľmi priateľské k mužom okolo vás, necháte sa pozývať na jeden drink za druhým a dokonca svojho partnera ignorovať, tak verte, koledujte si o problém. To ťažko nechá nejaký chlap len tak. 

Sliedenie

Máte podozrenie, že vám je partner neverný? Tak pozor na to. Radšej to s ním preberte, ako by ste sa mali pustiť do sliedenia. Lebo ak vás prichytí a vy ho začnete (opäť) hystericky obviňovať bez dôkazu, tak sa môže stať, že vám dôvod na podozrenie dá. Takže neprezerajte mu vrecká, neslieďte v telefóne, nevyzvedajte od kamarátov. Radšej sa porozprávajte. Ako dospelí ľudia. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio