BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Najväčšie zbrane "zlých" chlapcov: Vďaka tomuto im ženy nevedia odolať
zdroj: SAMphoto

Najväčšie zbrane "zlých" chlapcov: Vďaka tomuto im ženy nevedia odolať

Zlí chlapci budú vždy v očiach žien akýmsi zakázaným ovocím, po ktorom však všetky túžia.

Prečo majú ženy slabosť pre chlapov, ktorí ich ignorujú, neozvú sa prví...? Prečo ich uprednostnia pred tými, ktorí by im dali modré z neba? Takýto muži budú v očiach žien vždy veľmi žiadaní. A to hneď z niekoľkých dôvodov.

Sebavedomie

Rovnako, ako muži ocenia ak žena srší sebavedomím, tak i ženy to preferujú u mužov. Charizma a sebavedomie je viac, ako prvoplánová krása a to ženy na mužoch jednoducho milujú. A práve tí "zlí" vedia využiť tieto zbrane naplno. Žiadnu skromnosť u nich nenájdete. Práve naopak.

Nedostupnosť

Každá žena túži po tom, ako by mohla práve takéhoto muža zmeniť. Práve ona. Práve do nej by sa zamiloval tak, že by skoncoval s týmto spôsobom života. A práve to láka ženy. Ten pocit, že najprv sa im podarí zbaliť nedostupných mužov a navyše, ešte ich zmenia. Ale bohužiaľ, opak je (takmer) vždy pravdou. Skrotiť tieto typy je takmer nemožné.

Sex

Divoký, vášnivý. Taký sex si predstavujú všetky ženy práve s takýmito mužmi. A presne po takom (nie len chlapovi) mnohé túžia. A keďže títo muži sa svojimi sexuálnymi avantúrami radi chvália, o to viac sú potom ženy na ne zvedavé. A tým pádom po nich túžia.

Nič o nich neviete

Tajomní sú sexi. Nič neviete v podstate o nich. A povedzme si rovno - zvedavosť je silná vlastnosť. A najmä, ak je objektom záujmu práve sexi chlap, ktorému sa chcete dostať pod kožu. Taký, ktorého nedokážete odhadnúť na prvý pohľad, ktorý nepovie nikdy nič navyše... Áno, to sú presne tie typy, ktoré ženy vyhľadávajú a vždy uprednostnia. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio