BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Gastrosiexta: Nový trend, ktorý zlepší váš intímny život. V čom spočíva?
zdroj: SAMphoto

Gastrosiexta: Nový trend, ktorý zlepší váš intímny život. V čom spočíva?

Počuli ste už niekedy frázu- gastrosiexta?

Ak tipujete, že stoja za týmto "trendom" Španieli, tak máte pravdu. A čo ide? Gastrosiexta v podstate spája všetko to, čo miluje asi každý - jedlo, oddych a sex. A podľa odborníčky Marisy Navarro, je práve toto najlepší liek na depresie a stres. Navyše sa experti zhodujú i na tom, že potešenie je základnou súčasťou našich životov a pomáha nám dosahovať vytúžene ciele. A ako najlepšie praktikovať gastrosiextu?

1.krok

Naplánuje si rande, i vy, čo máte stálych partnerov a dohodnite sa vopred, čo budete jesť. Či si už niečo dobré navaríte, alebo zájdete do nejakej reštaurácie. Čím viac jedla, tým lepšie a zároveň i čím viac uvoľnenejšej atmosféry, tým lepšie sa priblížite k ďalším krokom.

2.krok

Oddychujte, alebo pokojne si doprajte i krátky spánok. Znížite stres, krvný tlak a zlepší sa vám nálada. Španieli milujú hodinkové vegetenie po jedle a navyše nazbierate dostatok síl na to, aby ste sa dostali k poslednému kroku. K tomu hlavnému.

3.krok

Sex. A práve keď ste zasýtení i oddýchnutí, tak sa vám táto aktivita bude vykonávať oveľa lepšie. Samozrejme, môžete krok tretí zameniť s druhým, ale v tomto poradí si ho predsa len lepšie vychutnáte. No a o benefitoch sexu ako takého vám písať asi nemusíme. Každý vie, že prospieva viac, než čokoľvek iné.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio