BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Túžite po vytvarovanom a guľatom zadočku? Stavte na tieto potraviny
zdroj: SAMphoto

Túžite po vytvarovanom a guľatom zadočku? Stavte na tieto potraviny

Okrem drep či výpadov je dôležité i to, čo máte na tanieri.

Dnes viac, než kedykoľvek inokedy je v centre pozornosti práve táto časť ženského tela. Dokonalý, guľatý zadoček. A ak vám nebol pridelený od prírody, tak musíte tvrdo zapracovať na tom, aby ste sa ním mohli pýšiť i vy. No okrem drepov, výpadov treba dbať i na to, čo si naložíte na tanier. S tým vám môže poradiť známa fitnes trénerka, ktorá sa pýši takýmto pozadím. A na svojich sociálnych sieťach sa chváli i tým, čo jedáva.

Madalin Giorgetta má na Instagrame cez 733tisíc fanúšikov. Získala ich hlavne vďaka svojmu vzhľadu a dokonalej postavičke, ktorú rada ukazuje. Na jej tanieri nikdy nechýbajú pestré šaláty, ktorých hlavnou prílohou sú suroviny ako cícer, tuniak, olivový olej, paprika či quinoa. Práve na toto nedá 28-ročná modelka a trénerka dopustiť a tvrdí, že jej to pomohlo k figúre snov.

Happy lil coconut 🌴 and a burnt lil peach 🍑

Príspevok, ktorý zdieľa Madalin Giorgetta (@madalingiorgetta),

zdroj: Instagram.com/maddalingiorgetta

Na otázku, či sa však neustále kontroluje a snaží stravovať zdravo, odpovedá často jasným NIE. Podľa nej sa neoplatí neustále stresovať rátaním kalórií. Miluje vypracované bruško, ale chlieb je u nej oveľa dôležitejší, takže z času na čas si ho dopraje tiež. Pretože si je vedomá toho, že keď chcete niečo vyformovať, musíte mať čo formovať. 

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio