BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Správa sa váš partner takto? Možno by ste mali zo vzťahu vycúvať
zdroj: SAMphoto

Správa sa váš partner takto? Možno by ste mali zo vzťahu vycúvať

Pozorne sledujte partnerovo správanie. Môže vám to napovedať veľa o vašom vzťahu.

Zlomené srdce. Po tom asi netúži nikto. Lenže vyvarovať sa tomu je takmer nemožné. Ak začínate nový vzťah a daného človeka ešte veľmi nepoznáte, dajte si pozor na jeho správanie. Ak sa prejavuje takto, mali by ste zbystriť pozornosť. A možno aj zo vzťahu vycúvať skôr, ako bude neskoro.

V centre pozornosti

Miluje, keď sa všetko točí okolo neho. Najmä zástupy žien. I keď vám povie, že vy ste pre neho jediná, no zároveň na ňom zakaždým vidíte, ako si užíva pozornosť všetkých žien naokolo, signalizuje to, že potrebuje k životu viac žien, ako len tú jedno. Títo ľudia jednoducho urobia všetko preto, aby boli stredobodom pozornosti, a preto by ste sa možno mali stiahnuť. Ak vám vadia neustále davy obklopujúce vášho partnera, tak sa len ťažko budete vyrovnávať s tým, že je stále niekto pri ňom. A keďže takíto muži túžia presne po tomto, meniť, ani kvôli vám sa nebudú.

Každý deň iná nálada

Jeden deň vás kontaktuje každú hodinu, ďalšie dva sa ani neozve. Ak často mení svoje správanie, a to hlavne voči vám, tak tiež by ste mali zvážiť, ako veľmi chcete tento vzťah brať vážne. Pretože ani pre neho zrejme nebudete vážnou známosťou, ale len niekým, kto mu vyplní čas, keď zrovna nemá nič lepšie na práci. Bohužiaľ.

Žiadne plány

Samozrejme, veľké plány na začiatku vzťahu si robí málokto, no keď sa vám piatok nevie vyjadriť k tomu, či víkend budete tráviť spolu, tak tiež to neveští nič dobré. Je síce fajn, že chce žiť pre danú chvíľu, ale takíto "dobrodruhovia" sa len málokedy chcú viazať. Pokiaľ hľadáte nezáväznú známosť, tak je to v poriadku, pokiaľ vážny vzťah, máme pre vás zlú správu - s ním sa ho nedočkáte. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio