BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Mišo je echt vidiečan
zdroj: beauty.sk

Mišo je echt vidiečan

Už týždeň sme na prázdninách u mojich rodičov. U babky a dedka v Dubovom na strednom Slovensku.

Najprv som si myslela, že to bude pre mňa úplný veget, ale omyl. Na jednej strane, nie som na Miša sama, a teda nájde sa počas dňa pár minút, kedy ho nemám zaveseného na nohe. A také že "variť, prať a žehliť" som nestihla, lebo moja hyper mamina je vždy o sto krokov predo mnou. Na druhej strane, je tu milión vecí (potencionálnych nástrah), ktoré môže Mišo objavovať (a trhať, rozbíjať, jesť, vyťahovať, lámať, ničiť...). Takže aj tak som stále v strehu.

Za ten týždeň sme stihli pomerne dosť. Boli sme v Bojnickej ZOO, Mišo konečne prejavil emóciu, keď videl slony, leva s ofinou a keď sme mu kúpili balón. Takže tento výlet považujem za úspešný.
Boli sme s mojimi kamarátmi na zmrzke - Mišo mal Vianoce - zjedol dva kornútky po sebe (bio eko raw sugarfree a glutenfree matky, nepíšte mi, že by to nemal - máme prázdniny, môže všetko. Skoro.)
Začal oficiálne chodiť. Je to najviac ťarbavé a nonstop padá, ale už si pánko prejde z izby do izby. Ale keď má veľmi naponáhlo, hodí sa na štyri a šprintuje.
Zistili sme, že asi bude elektrikár - jediné, čo tu s dedkom rieši, sú lampy a žiarovky a blikať a vypínače....

- alebo agronóm - za naším domom kosili kombajny a Mišo asi na hodinu zabudol dýchať, keď na ne pozeral. Zistili sme, že asi miluje nášho psa - labradora, lebo aj z polospánku kričí "havo". Zistili sme, že radšej, ako Duck TV si pozrie kanál Šláger - konkrétne Božanka ho zaujala. A to si nerobím srandu. Úplne z nej bol hotový. Alebo možno len nevedel identifikovať, čo to vidí... lebo Božanka je super.
Zato sliepky na dvore zatiaľ žijú a bez ujmy. (Aj keď ich má Mišo stále v merku.)

Buba

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio