BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 6.8. - 12.8.2018
zdroj: Pixabay.com

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 6.8. - 12.8.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

11.8 o 11.00 hod. je NOV v znamení LEVA. Vy, ktorí si prajete počať dieťa,vyhrať,mať bohatší milostný život, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran
- v tomto pracovnom týždni budete naozaj v zamestnaní excelovať. Ste plný energie, máte veľmi dobré nápady, viete okamžite reagovať na vzniknutú situáciu a dokonca dokážete byť aj vašim spolupracovníkom nápomocný v riešení problémov, s ktorými si nedokážu sami poradiť. No v osobnom živote to bude naopak, hlavne v situáciach s opačným pohlavím. Buďte preto počas týchto dní nesmierne opatrný na to, čo vyslovíte, pretože môžete naozaj nie len uraziť, ale aj citovo hlboko zraniť niekoho, na kom vám záleží a koho milujete.

Býk
- pre vaše znamenie je tento týždeň ideálny na dovolenku. Pracovne máte všetko v poriadku a v niektorých záležitostiach aj dopredu nadrobené, takže vám nemá čo brániť ísť si trochu zaslúžene odpočinúť niekam k moru, alebo do hôr. Určite a nebudete nudiť ani na prázdninách, pretože máte pred sebou dni, ktoré budú naplnené hlavne stretávaním sa s opačným pohlavím. A pripravte sa na to, že budú to veľmi silné aj keď krátkodobé kontakty. Preto k nim pristupujte radšej ako k zábave a peknému úletu, než k niečomu, od čoho by ste očakávali ničo vážne.

Blíženci
- máte pred sebou pracovne plodný týždeň a naozaj bude z vašej strany potrebné iba malé úsilie, aby sa vám podarilo dosiahnuť všetko, čo ste si na tieto dni naplánovali. Ste kreatívny, dokážete jasne a zrozumiteľne vysvetliť všetko potrebné k tomu, aby aj vaši spolupracovníci pochopili vaše zámery a predstavy. Ak sa dokážete počas piatku v rámci vašeho osobného života vyhnúť zbytočným konfrontáciám s vašim blízkym okolím, tak sa budete môcť tešiť z pohody a pokoja či už doma, alebo niekde medzi priateľmi.

Rak
- pracovne sa počas tohoto týždňa moc "nepretrhnete". Nie preto, že by ste boli lenivý, ale ešte stále u vás v zamestnaní prevláda dovolenková nálada, takže ani vaši nadriadení od vás nevyžadujú extra výkony a výsledky. V rodinnom spolužití to bude počas týchto dní do štvrtka tiež pokojné, preto, aby ste si uchovali pohodu a kľud aj počas nadchádzajúceho víkendu, neriešte žiadne vážne záležitosti počas piatku. Tento deň nebude pre vás priaznivý v ničom, čo sa bude týkať vašej rodiny.

Lev
- v tento týždeň ste plný nových nápadov a plánov, ale zároveň aj pochybností a neistoty, či je vhodný čas na to,aby ste sa pustili do ich realizácie. Ak sa na to necítite, tak to proste neriešte. Nechajte si ich ešte prejsť hlavou. Možno sa vám podarí nájsť ešte lepšie možnosti ako ich neskôr využiť v praxi. V oblasti vašich rodinných záležitostí máte pred sebou klasické ničím mimoriadne dni, preto môžete zamerať vašu pozornosť na niečo, čím by ste vašej domácnosti vylepšili a uľahčili je chod. Potešíte tým aj partnerov.

Panna
- vaše profesionálne schopnosti a skúsenosti nebude musieť v tomto pracovnom týždni naplno využívať,pretože vám práca pôjde akoby sama od seba. Taktiež budete vedieť vašim spolupracovníkom presne podľa predstáv vašich nadriadených všetko vysvetliť a ukázať, čím aj im veľmi uľahčíte úlohy, ktoré majú na zodpovednosť. Proste sa opäť predvediete ako správny líder. V piatok sa doma nepúšťajte do vážnych rozhovorov. Nemuselo by to dopadnúť dobre a iba by ste sebe aj ostatným v rodine pokazili celý víkend zbytočným dusnom.

Váhy
- ak môžete, tak si na tento týždeň vyberte dovolenku. Máte na to ideálny čas.V zamestnaní je všetko z vašej strany ok a dokonca máte aj niečo nadrobené na viac. Preto nie je žiaden dôvod, prečo by ste si nemohli dopriať zaslúžený odpočinok niekde pri vode, alebo na miestach, ktoré sú vám milé. Tieto dni budú pre vás zaujímavé aj inak. Budete hodne konfrontovaný opačným pohlavím, čo vám umožní si dopriať aj keď krátkodobo, ale o to intenzívnejšie užiť si pozornosť druhej stany v každej oblasti.

Škorpión
- konečne aj vašemu znameniu budú počas tohoto týždňa v pracovnej oblasti hviezdy naklonené. Okrem toho, že budete všetko stíhať načas bez väčších problémov, budete schopný aj vašich spolupracovníkov upozorniť na možnosti, ktorými by dokázali ešte lepšie a efektívnejšie zvládnuť prácu, ktorú robia. Len sa nedajte ničím a nikým rušiť.V súkromí sa bude vaša dobrá nálada chytať na všetkých okolo vás, takže aj v tejto oblasti máte pred sebou pokojné dni v kruhu vašich blízkych.

Strelec
- ešte aj počas tohoto týždňa budete na všetkých okolo vás pôsobiť svojou zvýšenou charizmou,ktorá vám bude nápomocná aj v pracovných jednaniach, alebo pri uzatváraní nových zmlúv. Dokonca vám bude nebeská obloha naklonená aj v náhodných situáciach, preto by ste si mali počas týchto dní podať aj nejakú lotériu. V osobných záležitostiach, či v rodinnom spolužití máte pred sebou pokojné dni. Zvlášť nedeľa bude pre vás veľmi príjemným dňom.

Kozorožec
- tento týždeň sa v zamestnaní snažte byť metodický a rozvážny. Nesnažte sa za každú riešiť všetko naraz. Iba by ste sa dostali do psychickej nepohody, podráždenia, čo by malo za následok, že by ste boli nesústredený a robili by ste zbytočné chyby. V citovej oblasti vy nezadaný netlačte na "pílu", nechajte veciam voľný priebeh. A vy zadaní, neriešte nič. Radšej sa venujte niečomu, čo vás dokáže rozptýliť. Napríklad záhradke,alebo sa vyberte počas víkendu niekam do prírody.

Vodnár
- v pracovnej oblasti sa aj počas tohoto týždňa môžete tešiť z toho, že sa vám bude dariť zvládať každú úlohu, ktorú ste si naplánovali. Taktiež vás bude tešiť aj ten fakt, že za svoju prácu budete aj náležite odmenený. No počas týchto dní sa vám bude dariť v oblasti lásky. Takže vy nezadaní, ktorí túžite po vážnom vzťahu, máte príležitosť. A bez ohľadu na stav v akom ste, očakávajte silne citové prežitky, ktoré nebudú len na mentálnej úrovni. Pripravte sa na to, že aj v súkromí vašich spálni bude horúco.

Ryby
- počas tohoto týždňa sa v pracovnej oblasti budete musieť trochu viac snažiť, aby ste urobili to čo máte. Nebudete sa vedieť poriadne sústrediť a budete mať tendencie rýchlo sa zbaviť vašich povinností, čo môže mať za následok, že výsledky nebudú dobré. Vo vašom súkromí sa v podstate nedeje nič mimoriadne, ale aj tak budete cítiť nespokojnosť. Nechajte preto všetko na vašich partnerov a rodinu. Nič sa nestane, ak sa pár dní nebudete aktívne zúčastňovať na chode vašej domácnosti.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio