BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Dnešné vzťahy ničí najmä toto. Vzdali by ste sa toho kvôli partnerovi?
zdroj: Pixabay.com

Dnešné vzťahy ničí najmä toto. Vzdali by ste sa toho kvôli partnerovi?

Moderná doba veľmi vzťahom nepraje. Ich najväčším nepriateľom sú hlavne sociálne siete.

Sociálne siete sú fenoménom, ktorý ovládol celý svet. Mnohí ľudia si nevedia predstaviť svoj deň bez toho, aby niečo nepridali na Instagram či nezdieľali na Facebooku. A i keď je každého osobná vec, čo a ako sa prezentuje na sociálnych sieťach, vzťahom prílišná aktivita v tomto smere veľmi neprospieva. Práve naopak.

Vzbudzuje žiarlivosť a nedôveru, čo často vedie k hádkam. Zbytočným. Stačí napríklad nevinný komentár pod fotkou nejakej slečny v plavkách a problém je na streche. I keď za tým nič nie je. Pretože mnohé ženy si povedia - na čo potrebuje šťastne zadaný muž okukovať a vyjadrovať sympatie inej žene a ešte aj takto verejne? Možno hlúpa otázka, ale zamyslite sa nad ňou. Samozrejme, muži sa ohradia tým, že však o nič nejde, je to niekto neznámy... Tak prečo neznámemu likujeme fotky? Tieto drobné problémy sa na seba vo vzťahu však tak nabaľujú, že nakoniec vyústia do rozpadu. Presne taká je realita. Instagram je najväčším zabijakom dnešných vzťahov.

Mnoho odborníkov sa zhoduje na tom, že zdravé a šťastné páry nemajú čo robiť na sociálnych sieťach. Preto si treba položiť jednu dôležitú otázku - dokázali by ste sa pre svojho partnera vzdať účtu na Instagrame? I bez toho, že by vás o to požiadal? Aj keď ste v podstate jeho denným užívateľom? Ak je vaša odpoveď áno, tak to urobte. Pretože v dnešnej dobe, a môžete sa tomu smiať koľko len chcete, je práve toto celkom veľký dôkaz lásky. Zo strany muža i zo strany ženy.

Pixabay.com

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio