BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ako Mišo o vlasy prišiel
zdroj: beauty.sk

Ako Mišo o vlasy prišiel

Naše dvojtýždňové prázdniny u babky a dedka v Dubovom skončili.

A považujem ich za veľmi úspešné, opäť som dosiahla svoju váhu v deň pôrodu. Nesmierne som na seba hrdá. Asi si dám 5-ročnú hladovku alebo čo. Aj Mišo má pár gastro zážitkov - objavil čaro Dru tyčiniek, piškót a bryndzových halušiek - nuž, gurmán po mame. Hneď po príchode zo stredného Slovenska sem dole do Bernolákova, nás ovalila taká teplotná facka, že sme sa na hodnú chvíľu šli prechádzať do Tesca v Senci, lebo aspoň tam sa dalo vydržať. Viem, nie je to ideálny program pre dieťa, ale medzi regálmi s mäsom a syrmi bolo najpríjemnejšie na svete.

A predvčerom som sa už nad tým mojím dieťaťom zľutovala a dala som ho ostrihať. Najviac na svete som milovala jeho šialené vlasy, nevadilo mi ani robiť mu fontánku na hlave, ale už mu bolo tak teplo, že sme ich museli obetovať. Šli sme do nákupného centra na Zlatých Pieskoch do detského kaderníctva. Myslela som si, že keď ho tam posadia do autíčka a pustia mu rozprávku, že mu spravia frizúru najštýlovejšiu na svete. Ale to by nebol môj syn, keby ma opäť raz neprekvapil. Posadili sme ho do autíčka a tváril sa veľmi dôležito, aj šoféroval. Až do momentu, kým kaderníčka nezapla strojček a nepriložila mu ho k hlave. To mi bolo jasné, že autíčko skončilo a budem ho držať na rukách. 3 minúty trvala táto prekliata akcia - vrieskal na celé nákupné centrum, moja sestra alias doprovod sa potila, keď videla, ako Mišo vrieska, ja som udržovala pokoj, lebo si hovorím, sú to len 3 minúty.... Myslím, že všetky deti, ktoré šli na rad po nás mali naložené v gatiach, keď videli Mišovo umučenie. Takže sa ospravedlňujem všetkým matkám, ktorým sme tam doplašili deti, resp. spôsobili nejakú ujmu. My sme ok, smial sa hneď, ako sme odišli.
A vďaka aj kaderníčke - baba má čierne vlasy a neviem meno - ktorá s najväčším kľudom narábala so strojčekom na hlave môjho metajúceho sa dieťaťa ako úplná pani a za 3 minúty vyzerá môj syn dokonale!!! (A túto tropicanu zvládne, dúfam, ľahšie).

Zase som sa raz doňho zaľúbila.

Buba

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio