BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Blog o ničom
zdroj: beauty.sk

Blog o ničom

Tento týždeň bol asi nudný alebo čo.

A to by som asi mala byť rada - Mišo sa tváril bezproblémovo, nevyrobil žiadny prúser, neprivádzal ma ničím do zúfalstva, celý týždeň sme si tak pokojne fungovali, a teda mi z toho vychádza, že v mojom aktuálnom živote slovo "nudný" nemá negatívny podtón.
Mišo si šťastne behá, z čoho už ale nie je šťastný náš kocúr Kamil. Opakuje všetko čo vidí, tancuje na mieste a krúti sa okolo vlastnej osi, a podľa mňa sa má bohovsky dobre.
Keď tak premýšľam, najväčší highlight tohto týždňa bola návšteva OBI a Hornbachu - tým, že Mišo behá, tieto obchody ho bavili oveľa viac ako návšteva zoo. Nevedel, čo skôr - či odbaľovať drevené hranoly z fólie, či tlačiť pred sebou záhradné grily na kolieskach, alebo zhadzovať z regálov všetko, čo má v dosahu.
Áno, bola to jeho prvá návšteva takéhoto obchodu a celkom sa tam zbujačil. (ale pokoj, dávala som pozor a žiadnu šodu sme nespáchali a Mišo je celý).
Ale zábava bude zajtra - Mišo má kontrolu u doktorky a mám doniesť vzorku moču. Ja trúba som sa rovno opýtala, či mám vyžmýkať plienku, alebo ako to mám dokázať (Mišo nočník ešte úspešne ignoruje).
Takže ho asi budem ráno holého naháňať s nejakou nádobou, alebo mu o pípík uviažem taký sáčik z lekárne.
Keď som bola tehotná a tešila sa na dieťa, vôbec som nepremýšľala nad tým, že môjmu synovi budem vešať medzi nohy nejaký sáčik.

A vždy si poviem, že ČO EŠTE príde???? Čo je horšie ako sáčik na pipíku? Teraz to neviem, ale viem, že toho bude ešte dosť.
Takže budúci týždeň blog o tom, ako som naháňala Mišov moč. Prepáčte. Čo je moč, to je moc.

Buba

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio