BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Rada pre všetkých mužov: Tomuto správaniu a rečiam sa na prvom rande oblúkom vyhnite
zdroj: Pixabay.com

Rada pre všetkých mužov: Tomuto správaniu a rečiam sa na prvom rande oblúkom vyhnite

Lebo sa ľahko môže stať, že druhé už nebude...

Prvé rande. Pre mnohých býva i trochu stresujúce, a pod vplyvom nervozity sa zvykneme správať trochu divne. Výnimkou nie sú ani muži. Tí v snahe zapôsobiť, sa občas správajú natoľko neprirodzene, že to môže odradiť nejednu ženu. Štyri naše čitateľky prezradili, akému správaniu by sa chlapi mali rozhodne vyvarovať. Ak teda túžia i po druhom rande.

(Samo)chvála

"Je síce obdivuhodné, že sa vám, milí chlapi, darí zarábať veľké peniaze, ale verte, tie reči o nich nám naozaj neimponujú. Áno, sú ženy, ktoré nič iné nezaujíma, ale ak chcete zbaliť ženu, čo to má s hodnotami upratané, netvárte sa, že v živote záleží len na tom, koľko máte na účte. Nezaujíma nás, že máte nový kabriolet, chodíte trikrát ročne na dovolenky alebo, že nakupujete za hranicami... No a čo. Samochvála smrdí a na prvom rande dvojnásobne...," prezrádza Lucia (31).

Slovník

"Nie je nič horšie, teda aspoň pre mňa, ak si chlap nedáva servítku pred ústa a hneď na prvom rande často používa vulgarizmy. A aj nespisovné slová. A ešte sa z toho smeje. Netvrdím, že som upätá, ale nemyslím si, že sa nájde žena, ktorá bude unesená z toho, že muž nemá problém na verejnosti a v podstate pred cudzím človek byť vulgárny. Hovorí sa síce, že človek má byť sám sebou, ale predsa len to netreba preháňať," zdôverila sa nám Zuzana (28).

Ohováranie

"I keď sa muži smejú z toho, že to je čisto ženská športová disciplína, pravdou je, že oni milujú ohováranie tiež. A najmä svojich bývalých. Ak to robia hneď na prvom rande, tak ma to prakticky odradí od toho, že by som s daným človekom šla von opäť. Netúžim, aby potom o mne rozprával podobným spôsobom. Chápem, že rozchody môžu byť pre niekoho bolestivé, najmä ak sa jeden z dvojice cíti ukrivdený, ale nikdy by mi nenapadlo, aby som hneď na prvej schôdzke kydala na svojich ex. Na čo to je dobré...?" pýta sa Andrea (25).

S mobilom v ruke

"Najviac ma dokáže rozčúliť, ak muž, ktorý má pozval na rande, má takmer celú noc prilepený mobil o ruku. Však keď má zapnuté zvonenie, bude počuť, že ho niekto zháňa. Nemusí nervózne do neho čumieť. A ak ho nudím, tak nech to ukončí. Je to lepšie, ako sa pozerať na človeka, ktorého viac fascinuje mobilný telefón...," odkazuje jasne všetkým mužom Barbora (29).

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio