BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 veci, ktoré muži očakávajú od žien: Splňte ich a neujdú vám za inou
zdroj: SAMphoto

3 veci, ktoré muži očakávajú od žien: Splňte ich a neujdú vám za inou

Ak stále neviete, po čom muži naozaj, naozaj túžia, tak sa to teraz dozviete. Ale nič prevratné nečakajte. Ak nechcete, aby sa pozeral, alebo nebodaj zutekal za inou ženou, venujte mu pozornosť.

Svoj priestor

Potrebuje ho každý muž. Môže vás milovať, ale z času na čas potrebuje svoj priestor, ticho a čas na svoje aktivity. Tak mu to doprajte. Nechoďte neustále za ním ako policajt, nevypytujte sa, kam ide, čo ide robiť, s kým to ide robiť... Ak mu budete dôverovať a doprajete z času na čas "pokoj" od partnerských aktivít, tak to skutočne ocení. Pustite ho na pivo s kamošmi, samého do fitka alebo mu doprajte večer pri futbale bez zbytočných povzdychov typu "zase ten futbal?"... Bude si vás za to vážiť ešte viac a nebude mať potrebu hľadať niekoho iného. 

Romantika

Tá platí i na mužov. Možno nie v takej veľkej miere, ale z času na čas zatúžia aj muži po romantických gestách od svojich partneriek. Nejde im ani tak o vecné dary, ako skôr o lichôtky. Pochváľte ho vždy, ak príde od kaderníka, ak si kúpi niečo nové, i keď vám sa to nepáči. Povedzte mu, že sa vám páči jeho vkus, na čokoľvek a že ako ste rada, že máte po svojom boku takého šarmantného a reprezentatívneho partnera. Pôjdu z toho do kolien. Buďte občas na nich doslova ako "medík". A ak tomu prihodíte niekedy aj malý darček, tak si ho "poistíte" ešte viac. 

Uznanie

Mužského ego treba hladiť pravidelne. Muži potrebujú uznanie asi tak, ako ženy stále nové topánky. Tak prečo im to nedopriať? Veď vás to nič nestojí a budete mať aspoň istotu, že to nebude hľadať u inej. Venujte dôležitosť jeho práci, nech je to hocičo. Aj keď len navarí obyčajný obed, vymení žiarovku. Milujú, ak im zdvihnete ego. Navyše, ak sa pri tom cítia potrební, tak to ocenia ešte viac. I keď ste sebestačná žena, občas sa prekonajte a požiadajte muža o pomoc. Nezabudnite ho za to však pochváliť. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio