BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ak muž narazí na tú pravú, myslí hlavne na toto
zdroj: SAMphoto

Ak muž narazí na tú pravú, myslí hlavne na toto

Čo sa odohráva v mužskej hlave, keď im konečne príde do cesty žena ich života?

Ženy, no i muži dokážu okamžite zmeniť svoje myslenie a názory v momente, kedy stretnú toho "pravého", tú "pravú". To, čo bolo pre nich možno nepredstaviteľné, im už nepríde až také nemožné. Tak napríklad: ak chlap stretne ženu, o ktorej je presvedčený, že je žena jeho života, tak od prvého momentu vedie, že sa k nej bude správať úplne inak, ako ku svojim doterajším partnerkám.

Zmena, radosti a nové "ja"

Každý je ochotný zmeniť svoje správanie len preto, aby svoju polovičku urobil šťastnú. A chlap, ktorý chce pre ženu svojho života to najlepšie, bude tiež plný tohto odhodlania. Ak vás budú robiť šťastnými prechádzky v parku, návštevy galérie či múzeí, tak to s vami veľmi rád absolvuje, a to len preto, že mu záleží na vašom šťastí a chce vám urobiť radosť. Dokonca nepovie "nie" na spoločné nákupy. Ale samozrejme, netreba to preháňať a zneužívať.

Muži sú tiež ochotní sa zmeniť, aspoň trochu. Áno, máme milovať ľudí takých, akí sú, ale každý z nás má svoje maniere, ktoré si dostatočne uvedomí až vtedy, keď mu ich začne vyčítať milovaná osoba. U mužov je tá ochota to zmeniť len v prípade, že to bude pre niekoho, koho sú ochotní milovať do konca života.

A rovnako tak pri pomyslení na týchto ľudí myslia tiež na budúcnosť. Nezľaknú sa spoločného plánovania i po krátkej známosti, nerobí im problém rozprávať sa o deťoch, svadbe, rodine i po dvojmesačnej známosti. Okrem toho neustále myslia i na jedno - aby co najideálnejšie zabezpečili svoju polovičku. Nielen po finančnej stránke. Pre ženu svojho života sú muži ochotní urobiť prvé i posledné. Ak to pociťujete od svojho drahého, tak si môžete byť istá, že o vás uvažuje ako o životnej partnerke. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio