BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Toto je sexi! Muži prezradili, aké oblečenie na žene milujú najviac!
zdroj: Samphoto.cz

Toto je sexi! Muži prezradili, aké oblečenie na žene milujú najviac!

Minišaty? Obtiahnuté džínsy či nekonečne vysoké opätky? Čo považujú muži za naozaj sexi? Prezradili nám to sami.

Lukáš (35)

"Milujem, ak ženy nosia oversize tričká či svetre. A ešte radšej to mám, ak tento kúsok doplnia úzkymi džínsami alebo krátkou sukňou. Pôsobí to veľmi sexi a zároveň to dodáva priestor pre fantáziu. Núti to muža rozmýšľať nad tým, čo asi pod tým veľkým tričkom ukrýva."

Milan (30)

"Obyčajná biela košeľa a jeden rozopnutý gombík navyše. Presne ten, vďaka ktorému vylieza nositeľke na svetlo sveta časť podprsenky. Je to veľmi vzrušujúce. A je jedno, čím je to doladené. Elegantné či športové. Tento detail dostane do varu nejedného muža."

Ondrej (33)

"Nie je to asi žiadna novinka, ale naozaj ma dokáže rozpáliť, ak má žena obtiahnutejšie tričko bez podprsenky. Viete určite dobre, na čo narážam..."

Marián (28)

"Sexi? Čokoľvek v červenej farbe. Neviem, čím to je, ale červená naozaj pôsobí hypnotizujúco. Ak vidím ženu v nejakom červenom kúsku, alebo s červenými perami, idem zošalieť. Navyše, ak si plne uvedomuje, akú silu má táto farba na mužov a pôsobí naozaj sebavedomo. Dámy, noste viac červenej, prosím!"

Matúš (31)

"Čipka. Nie je pre mňa viac sexi materiál, ako práve čipka. Páči sa mi súčasný trend nosenia tielok, ktoré vyzerajú ako spodná bielizeň. Je to veľmi rafinované, sexi. Nič zbytočne síce neodhaľuje, ale to vlastne ani nemusí. Nepotrpíme si na to, aby sme hneď všetko videli. Stačí len správny strih, materiál a fantázia pracuje na plné obrátky."

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio