BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Družičky zo svadby leta: Za ich šatami sa ukrýva zaujímavé posolstvo
zdroj: Instagram.com/albertaferretti

Družičky zo svadby leta: Za ich šatami sa ukrýva zaujímavé posolstvo

Zostrojiť šaty pre družičky na svadbu, ktorá bude pod drobnohľadom celého sveta, chce poriadnu dávku odvahy i kreativity. Plus niečo neobyčajné.

Na rozprávkovej svadbe blogerky, módnej ikony a podnikateľky Chiari Ferragni muselo byť naozaj všetko tip-top. Samotná nevesta vystriedala počas večera rovno troje šiat, a všetky od módneho domu Christian Dior. Ale čo jej družičky? Ani tie nezostali bez povšimnutia.

Krásne a ekologické

Pätica krásnych dám si počas jej veľkého dňa obliekla taktiež šaty robené na zákazku. Pochádzali z dielne talianskej návrhárky Aleberti Ferretti a za ich výrobou stojí niečo viac, ako len obyčajný návrh nevesty... "Keď ma Chiara požiadala, aby som navrhla šaty pre družičky na jej svadbu, ponuku som okamžite prijala a začala hneď rozmýšľať, ako urobiť tento projekt nie špeciálny, ale unikátny," prezrádza o dôležitej zákazke známa dizajnérka, ktorej róby milujú i hollywoodske hviezdy. Nebolo jej cieľom vytvoriť len obyčajné šaty, vzhľadom k aktuálnemu dianiu  a prepojeniu módy s prírodou, chcela Alberta vytvoriť modely, ktoré budú "eco-friedly". Čiže s ekologických materiálov. "Róby z ekologicky udržateľných materiálov sú presne to pravé, čo si svadba, o ktorej sa vie, že bude taká virálna a pod drobnohľadom médií, vyžaduje. Ich veľký deň nie je len o láske a záväzkoch, ale rovnako tak posolstvom etickej krásy," dodala k svojim výtvorom talentovaná návrhárka.

A musíme uznať, že šaty boli rozhodne nádherne a presne také, aké túži mať na svojich družičkách asi každá nevesta, čo poviete? 

Tag in the comment your future #bridesmaids 👭

Príspevok, ktorý zdieľa The Catwalk Italia - TCI (@thecatwalkitalia),

zdroj: Instagram.com/thecatwalkitalia

Family is everything 💘

Príspevok, ktorý zdieľa Chiara Ferragni (@chiaraferragni),

zdroj: Instagram.com/chiaraferragni

Svadba leta

Pompézna svadba, ktorá prebehla posledný prvý septembrový víkend, stala novomanželov poriadny balík. Veď hostia prileteli na obrad v súkromnom lietadle, na svadbe mali novomanželia k dispozícií lunapark, ohnňostroj, Chiara obliekla couture róby od módneho domu Dior... Zatiaľ sa hovorí o milióne, no je možné že sumička sa vyšplhala ešte vyššie. Ale koniec-koncov si to dvojica môže dovoliť. On je najslávnejší taliansky rapper a ona zarába vďaka svojej vlastnej módnej značke milióny.

Zaujímavosťou však bolo i to, že zatiaľ čo iné celebritky sa snažia detaily svojho veľkého dňa tajiť, novomanželia doslova nakázali zdieľať všetko z ich svadby na sociálnych sieťach. A tak celý svet presne vedel, čo sa deje na rozprávkovej svadbe leta. 

zdroj: Instagram.com/chiaraferragni

🎠

Príspevok, ktorý zdieľa Chiara Ferragni (@chiaraferragni),

zdroj: Instagram.com/chiaraferragni

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio