BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Sex v meste či Zúfalé manželky. Týchto 7 seriálov sa stalo srdcovou záležitosťou nejednej z nás
zdroj: www.shutterstock.com

Sex v meste či Zúfalé manželky. Týchto 7 seriálov sa stalo srdcovou záležitosťou nejednej z nás

Plné romantiky, vzťahov, módy aj priateľstiev. Každý jeden ponúka odlišné životné príbehy, zápletky a hlavné hrdinky, ale milujeme ich rovnako.

Aj vy si radi po namáhavom dni odpočiniete s pohárom vína a vyloženými nohami pri obľúbenom seriáli? Niekedy jednoducho potrebujeme vypnúť a namiesto socializovania sa, prípadne čitania, uprednostníme jednu či dve epizódy. Duplom tie, ktoré sú tak dobré, že ich dokážeme bez problémov pozerať dookola a stále nám majú čo ponúknuť. Zostavili sme teda rebríček TOP 7 seriálov, ktoré sa rozhodne hodia na pohodové večery či už osamote alebo s kamoškami, ideálne v teplákoch a bez make-upu. Tak má predsa vyzerať pravý oddychový večer bez mužov.

7. Roztomilé mrchy (Prettly Little Liars)

Tento americký seriál založený na rovnomennej knižnej sérii si získal popularitu vďaka dramatickému deju, ktorý je plný napätia. Rozvíja príbeh štvorice dievčat - Arie, Spencer, Hanny a Emily, ktoré spája nejedno tajomstvo. Všetko sa začne komplikovať rok po zmiznutí ich kamarátky Alison, keď všetkým začnú chodiť anonymné správy, od niekoho kto si hovorí "A". Každá séria odhaľuje nové skutočnosti v prípade zmiznutia ich kamarátky a posúva dej o čosi bližšie k rozuzleniu. Napriek tomu, že si získal pozornosť najmä "teen" publika, ponúka množstvo záhadnych a napínavých scén, ktoré určite zaujmú aj staršie ročníky.

17130864426_d239a005b9_b
www.flickr.com

6. Prefíkané slúžky (Devious Maids)

Seriál od tvorcov obľúbených Zúfalých manželiek, zachytáva štvoricu hispánskych slúžiek, ktoré pracujú pre najbohatšie rodiny v Beverly Hills. So svojimi zamestnávateľmi prekonávajú každodenné situácie, problémy či milostné zápletky, no napriek tomu ich spája jedno. Ako v predchádzajúcom prípade je to smrť ich kamarátky a kolegyne Flory. Nadaná speváčka Carmen, ktorá chce naštartovať svoju kariéru, slobodná matka Rosie, Zoila s krásnou dcérou Valentínou a Marisol, ktorá je najnovším členom tohto ženského "gangu" rozhodne zaručia istú dávku humoru a tajomna, ktoré vás prinúti zapnúť aj ďalší diel.

Devious_Maids_cast_2013_2
www.wikipedia.org

5. Gossip Girl

Príbehy tínedžerov žijúcich na Upper East Side v New Yorku, zachytávajú život "zlatej mládeže" na strednej a vysokej škole so všetkým, čo k tomu patrí. Lásky, rozchody, hádky aj sklamania. Napriek tomu, že žijú takmer dokonalé životy riešia rovnaké problémy ako bežní tínedžeri s tým rozdielom, že každý ich krok je monitorovaný. Po akomkoľvek životnom prešľape či trapase je teda upovedomená celá škola a ich konanie je prepierané úplne verejne. Hlavné protagonistky Serena a Blair sú akoby slovníkovou definíciou najlepších kamarátiek a Chuck s Nateom neodmysliteľnou súčasťou ich životov. Ak sa chcete aspoň na chvíľu preniesť do školských lavíc, do čias malicherných problémov, ktoré nám pripadali ako koniec svet, je tento seriál ideálnou voľbou. 

1b671be2-9c6a-494d-95c8-a6ec58fbf266
www.playbuzz.com

4. 2 baby na mizine (2 broke girls)

Uštipačný humor Max, ktorá vyrastala v chudobe a bez otca a naivita Caroline, ktorá naopak pochádza z bohatej rodiny a nemá ani páru o živote bez tatinovej kreditky, robia z tejto dvojice absolútne dokonalú kombináciu. Ich životy sa odohrávajú v bistre uprostred Brooklynu, kde sa popri svojej práci servírok snažia vybudovať biznis s obľúbenými cupcake koláčikmi. Ak milujete nenáročný dej a naozaj skvelý humor, odporúčame práve tento seriál, avšak ideálne v originálnom znení.

TwoBrokeGirls
www.returndates.com

3. Zúfalé manželky (Desperate Housewives)

Je to už nejaký rok, čo nám štvorica manželiek spestrila nejedno popoludnie, no napriek tomu patrí tento seriál k populárnym až dodnes. To, čo spája štvoricu žien v domácnosti je nielen život na predmestí, ale opäť veľmi populárny motív smrti ich spoločnej priateľky. Vďaka jej rozprávaniu sa dozvedáme o priateľstvách, susedoch či tajomstvách hlavných hrdiniek, ktoré vďaka dramatickému zakončeniu robia z každej časti návykovú záležitosť.

DesperateHseWivesUS_
www.kenyabuzz.com

2. Ženy z rodu Gilmorovcov (Gilmore Girls)

Dej, odohrávajúci sa vo fiktívnom mestečku Stars Hollow, si získal srdcia mladších aj starších diváčok. Kto by netúžil mať za svoju najlepšiu kamošku práve svoju mamu? Vzťah Lorelai a Rory je naozaj závideniahodným, no to čo z tohto seriálu robí aj po rokoch obľubenú klasiku sú hlavné hrdinky. Mama s dcérou, v podstate z bežných pomerov, prekonávajúce každodenné situácie s ktorými sa všetky vieme stotožniť. Seriál je príjemnou oddychovkou, ktorá má aj po rokoch určite čo ponúknuť. 

gg-33755-58_-_h_2016
www.cdn5.thr.com

1. Sex v meste (Sex and the City)

Jednohlasne sa hádam všetky zhodneme, že číslo jeden v zozname najlepších ženských seriálov všetkých čias by mal byť práve Sex v meste. Napriek tomu, že prvá séria odštartovala už v roku 1998 je stále absolútnou špičkou a nechýba mu naozaj nič. Populárny New York sa aj tento raz stal mestom, kde sa odohrávajú životy hlavných hrdiniek: Carrie, Samanthy, Mirandy a Charlotty. Tie sa stali fenoménom a okrem toho, že nás naučili piť Cosmopolitan, ukázali nám úžasné dizajnérske kúsky a veľké mená zo sveta módy, nebáli sa otvorene hovoriť o sexe. Práve tento fakt robí zo Sexu v meste kultovú záležitosť a na svete snáď neexistuje žena, ktorá by si ho neobľúbila. 

rehost-2016-9-13-58aa6114-63dd-4e75-a71f-907d5ff7717c
www.bustle.com

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio