BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 10.9.. - 16.9. 2018
zdroj: pixabay.com

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 10.9.. - 16.9. 2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

Baran - tento týždeň máte v sebe veľa energie a možností pozitívnym spôsobom v zamestnaní presvedčiť vašich kolegov, a aj nadriadených, o vašich schopnostiach, tak podľa toho aj konajte. Mali by ste sa vážne zaoberať vaším výberom ľudí vo vašom okolí a vaším prístupom k nim, či už na pracovisku, alebo v súkromí, pretože v poslednom období v tejto oblasti robíte chyby, ktorými si od seba "odháňate" tých, ktorí vás majú radi a stoja pri vás vždy, keď to potrebujete. No aj ich trpezlivosť má svoje hranice. Neprekročte ich, mohli by ste prísť naozaj o veľa.

Býk
- v tomto týždni to budete mať v zamestnaní ako na rozbúrenom mori, a to hlavne vo vzťahoch s vašimi spolupracovníkmi. Snažíte sa naraz rozbehnúť viacero projektov, ale fyzicky to nebude možné stihnúť, z čoho môžu vznikať nedorozumenia v komunikácii. Nemáte dôvod sa nikam ponáhľať ani sa obávať, že by vám niečo uniklo. To isté platí aj o vašom súkromí. Od pondelka do piatku sa snažte doma neriešiť nič dôležité a vy nezadaní, nedajte sa "zviesť" k lacným flirtom. To všetko si nechajte na víkend, pretože v tieto dni vám budú hviezdy priať v každej oblasti.

Blíženci
- máte veľmi dobré nápady a potrebnú podporu k ich realizácii sa vám podarí získať nie len u vašich kolegov, ale aj zo strany vašich nadriadených. No bolo by dobré, ak by ste si ešte raz prešli všetky fakty a overili si tak ich správnosť skôr ako sa do toho pustíte. Využite na to hlavne pondelok a utorok. V súkromí sa počas týchto dní nebudú vyskytovať nepríjemné turbulencie okrem piatku, preto sa v tento deň radšej držte v úzadí, aby ste niečim neuváženým nepokazili nadchádzajúci víkend všetkým okolo vás, ale aj sebe.

Rak
- v pracovnej oblasti sa vám počas tohoto týždňa bude dariť. Budete si plniť si vaše povinnosti bez väčších problémov. Je dosť možné, že vás v strede týždňa niekto osloví s novou ponukou na spoluprácu, alebo vám ponúkne nové miesto. V rodinných záležitostiach vám bude nebeská obloha naklonená aj pri vážnejších záležitostiach, ktoré sa počas týchto dní rozhodnete riešiť. Počas nadchádzajúceho víkendu si nájdite dostatok času pre svojich blízkych a priateľov. Chýba im vaša prítomnosť.

Lev
- máte pred sebou pracovne pokojný týždeň, v ktorom sa vám bude postupne dariť dotiahnuť všetko, čo ste si naplánovali. Jedinou komplikáciou, s ktorou by ste sa v zamestnaní trápili, by boli zbytočne vami naviac vyžadované výkony, ktorými by ste zaťažili vašich spolupracovníkov bez toho, že by ste im vysvetlili vaše zámery. Nedokázali by sa s nimi stotožniť a pochopiť ich. V súkromí máte pred sebou pohodu, ktorá bude "okorenená" vašim zvýšeným záujmom o pozornosť opačného pohlavia. Preto vy zadaní, dávajte si pozor na niečo neuvážené v tejto oblasti.

Panna
- počas tohoto týždňa sa vám podarí presvedčiť vašich spolupracovníkov, ale aj vašich nadriadených, aby vám boli nápomocní pri realizácií vašich nových projektov. No skôr ako ich všetkých s nimi oboznámite, ešte raz si preverte správnosť postupu, ako ich chcete uviesť do praxe. Pondelok a utorok bude na to ideálny čas. V rodinnom, alebo v partnerskom spolužití nebude okrem piatku žiadna nepríjemnosť. Preto v piatok radšej nechajte všetko tak a nesnažte sa niečo riešiť. Iba čo by ste znepríjemnili víkend ako sebe, tak aj všetkým vašim blízkym.

Váhy
- počas týchto dní sa snažte vyvarovať konfrontáciám medzi vami a vašimi spolupracovníkmi. Nesnažte sa od nich žiadať, aby začali naraz riešiť viacero úloh, lebo by sa to mohlo odzrkadliť na kvalite dosiahnutých výsledkov. Nemusíte mať obavy, že by ste nestihli postupne všetko, čo máte naplánované. Rovnako tak aj v súkromí sa nemusíte snažiť riešiť všetko naraz. Rozdeľte si všetko, čo chcete riešiť s vašou rodinou a partnermi podľa dôležitosti. Hlavne počas víkendu sa vám podarí dať do poriadku väčšinu toho, čo vnímate ako prekážky, ktoré vám komplikujú vaše harmonické spolužitie.

Škorpión
- v tomto týždni sa vám v zamestnaní bude dariť, ale cez to všetko budete pociťovať nespokojnosť z dosiahnutými výsledkami, pretože je toho ešte veľa čo musíte doháňať z nedávnej minulosti, ktorá vám nepriala práve v pracovnej oblasti. Snažte sa vašu nespokojnosť neprenášať do vašeho súkromia, pretože by ste si ju bezdôvodne vybíjali na vašej rodine a partneroch. Ak budete môcť, vyberte sa počas nadchádzajúceho víkendu niekam, kde by ste mohli nerušene relaxovať a odpočívať.

Strelec
- v tieto dni ste plný energie a dobrej nálady, čo vám nesmierne pomáha v dosahovaní všetkého, čo ste si na tento týždeň naplánovali. Ešte stále máte možnosť sa pokúšať aj o šťastie v nejakej lotérii. Preto sa nedajte znechutiť niektorými ľuďmi z vašeho okolia, ktorým prekáža vaša vnútorná pohoda a nekonfliktnosť. V rodinných a partnerských záležitostiach sa nebudete musieť osobne angažovať do ničoho, čo by vám malo pokaziť celkový dobrý pocit a dobrú náladu.

Kozorožec
- tento týždeň sa v zamestnaní budete musieť prispôsobovať tempu vašich spolupracovníkov, preto sa pripravte na to, že si vaše naplánované pracovné aktivity, ktoré ste chceli realizovať v priebehu týchto dní, budete musieť odložiť na príhodnejšie obdobie. V osobnom živote až do piatku máte pred sebou pokoj a pohodu. Počas soboty sa budete cítiť v nepohode, čo môžete prenášať aj na vašu rodinu. Snažte sa to prekonať a nekaziť vašim blízkym nadchádzajúci víkend.

Vodnár
- aj v tomto týždni sa bude dariť hlavne vám, čo pracujete v oblasti médii.Vaša charizma ovplyvní veľa ľudí okolo vás, čím si získate nie len ich uznanie a obdiv, ale aj dôveru, čo vám do budúcna zabezpečí dobré postavenie a aj kontakty. Taktiež sa môžete "pokúšať" o šťastie v nejakej lotérii. Aj v súkromí sa vám bude dariť pútať na seba pozornosť opačného pohlavia, preto vy zadaní, dávajte si pozor, aby ste nepodľahli zvodom mimo vášho domova. Vy nezadaní, máte možnosť nadviazať pekné priateľstvá.

Ryby
- počas týchto dní sa nebudú vaše predstavy zhodovať s bežnou realitou, čo môže mať za následok, že aj v zamestnaní budete mať problémy, ktoré budete musieť pracne odstraňovať. Mali by ste sa začať venovať záležitostiam, ktoré je potrebné dať do poriadku, pretože by sa mohli nakopiť spôsobiť vám vážne komplikácie. V súkromí to bude veľmi podobné. Aj počas tohoto týždňa by ste mali prenechať aktivity v rámci vašej domácnosti a rodiny na partnerov a neriešiť nič zásadné. Nemáte na to dosť energie.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio