BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Osobnosti na NYFW: Toľko krásnych hviezd pokope sme dlho nevideli
zdroj: TASR/AP

Osobnosti na NYFW: Toľko krásnych hviezd pokope sme dlho nevideli

Týždeň módy nie je len o prehliadkach. Občas si oveľa väčšiu pozornosť "ukradnú" pozvaní hostia. Rovnako, ako i v tomto prípade.

Krása všade naokolo

Krásne modely, krásne modelky, ale i krásni hostia. To všetko priniesla najnovšia šou značky Oscad de la Renta, ktorá len pred pár hodinami prebehla v New Yorku. Práve tu sa teraz sústreďuje pozornosť všetkých módnych nadšencov, ktorí sú už teraz zvedaví na to, čo sa bude nosiť počas budúcoročnej letnej sezóny.
Samozrejme, táto značka prináša vždy krásne kreácie a o uznanie kritikov nikdy nemá núdzu. A núdzu o pozornosť a chválu však nemali ani pozvané hviezdy. Herečka Kate Beckinsale, modelka Rosie Huntington-Whiteley či mama najžiadanejších modeliek súčasnosti, Yolanda Hadid zažiarili na plnej čiare.

TASR/AP

Dianna Agron

Hviezda muzikálové seriálu Glee, krásna Dianne Agron vždy vzbudzovala pozornosť svojou nežnou krásou. A tá v kombinácii s kvetovými šatami bohémskeho strihu bola ešte viac zvýraznená. Jednoduchý make-up a účes, trendy zlaté šperky a je tu look, ktorý napriek svojej jednoduchosti nemožno prehliadnuť.

TASR/AP

Nicky Hilton

Na prehliadke najznámejšieho módneho domu nemohla chýbať ani Nicky Hilton. Sestra búrliváčky Paris Hilton si väčšinou potrpí na elegantnejší štýl. Inak tomu nebolo ani tentokrát. Aj Nicky zvolila kvetované šaty a pri pohľade na ňu máte pocit, že leto ešte len začína, a nie končí...

TASR/AP

Rosie Huntington-Whiteley

Známa modelka a mamička posledné roky móla skôr obchádza a na podobné akcie chodí už ako hosť. Môže si to dovoliť, modeling ju už živiť nemusí. I keď stále má čo "ponúknuť". No okrem svojej krásy je Rosie často obdivovaná i pre módny vkus. Ten je naozaj vycibrený, čo predviedla i na tejto prehliadke. Kombinácia červenej a blankytno modrej farby bola výbornou voľbou.

Yolanda Hadid

Má 54 rokov a vyzerá dokonalo. A rovnako taký je i jej vkus. Yolanda Hadid sa však bola pozrieť nie len na nové modely, ale hlavne na svoje dcéry Gigi a Bellu Hadid, ktoré boli hviezdami prehliadky. Pri pohľade na ich mamu je jasné, po kom podedili charizmu a krásu.

TASR/AP

Kate Beckinsale

I keď jej kolegyne z prvej rady predviedli svieže letné looky, Kate stavila karty na čiernu klasiku. A vyplatilo sa. Odetá do čiernej od hlavy po päty s účesom, ktorý na nej jednoducho milujeme, bola Kate neprehliadnuteľná, i keď sedela vedľa mladších kolegýň.

TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio