BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Na Victoria´s Secret Fashion Show sa tento rok predvedie modelka so skutočnými tvarmi
zdroj: TASR

Na Victoria´s Secret Fashion Show sa tento rok predvedie modelka so skutočnými tvarmi

Konečne! Tento rok sa známy výrobca spodnej bielizne rozhodol pridať medzi modelky, ktoré budú mať tú česť objaviť sa na výročnej prehliadke i takú, ktorá rozhodne nenosí veľkosť XS. Ani S.

Koncom roka sa tie najžiadanejšie tváre modelingu stretnú na prehliadke, ktorá sa rozhodne považuje za jednu z najžiadanejších. Extravagantná šou plná krásnych žien, známych hudobných hostí a hlavne zaujímavých kreácií poskladaných z modelov spodnej bielizne, sa po rokoch rozhodla pre zmenu, ktorú určite uvíta každý. Alebo aspoň každá smrteľníčka.

Po mnohých rokov sa organizátori rozhodli pridať na zoznam modeliek konečne i takú, ktorá má ženské tvary. Reč je o maďarskej kráske Barbare Palvin, ktorá sa na prehliadke predviedla v roku 2015, no v tedy bola o niečo štíhlejšia, ako teraz. Samozrejme, netvrdíme, že teraz je "veľká", len má skutočné ženské tvary, presne tie, ktoré modelkám stále akosi chýbajú. A i keď kritici z módnej brandže sa do sympatickej brunety často navážajú, ona si z toho veľkú hlavu nerobí. A prečo aj. Veď vyzerá pôvabne a o ponuky i tak nemá núdzu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@si_swimsuit 2018 is here ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Barbara Palvin (@realbarbarapalvin),

zdroj: Instagram.com/realbarbarapalvin
zdroj: Instagram.com/realbarbarapalvin

Barbara, rovnako, ako jej kolegyne pred pár dňami absolvovala casting na šou a zdá sa, že i s kilami navyše zaujala. Okrem nej sa na šou po malej prestávke vráti i expriateľka Leonarda DiCapria, Toni Garrn. Medzi nováčikov sa tento rok dostala i modelka Winnie Harlow, ktorá bojuje s kožným problémom, no i tak si vybudovala v modelingu sľubnú kariéru. A je vzorom pre mnohé dievčatá, ktoré trápi rovnaký problém s pigmentáciou. Zdá sa, že v móde predsa len dochádza konečne k nejakým zmenám a búraniu stereotypov. I keď pomaly...

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Girl, Hil-figer it out 💙

Príspevok, ktorý zdieľa ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow),

zdroj: Instagram.com/winnieharlow

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio