BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Plánuj matka, plánuj!
zdroj: beauty.sk

Plánuj matka, plánuj!

A aj tak ti to bude na prd.

Krásne plány som mala na uplynulý týždeň. Bohuško mal v práci týždeň voľno, takže ja už som sa videla, ako mu Miša zavesím na 2-3 hodiny denne na krk a urobím si program.
Mala som v pláne:

- ísť s kamoškami do kina (mala som narodky, pýtala som si to ako darček, nech ma vyvenčia)
- ísť aspoň 2x na jogu
- ísť na kávu s ďalšou kamoškou
- ísť na predstavenie novej kozmetickej značky (pozvali ma - odkedy som na materskej, hocičo je pre mňa zábavné)
Proste každý deň si vyhradiť 2 hodiny pre seba.

A čo z toho mi vyšlo? Nič!!!
Do kina sme mali ísť večer na 20:45. To by som pekne uspala Miša a šla veselým krokom do kina. Ale dieťa dostalo kŕče do bruška, reval do polnoci - i teda som nemala srdce nechať ich (s Bohuškom) bojovať samých. Takže sme ho nosili na rukách (11 kíl), kým kŕče neprešli. Nevadí, druhý večer teda pôjdem na jógu - tiež až 20:30, že uspím a pôjdem. No nepôjdem, lebo dieťa dostalo horúčku a nie úplne nízku. A ja som mama silno namotaná na Miša, nenechala by som ho s horúčkou a neodídem z domu. Horúčky fungovali aj na druhý deň, aj keď už nízke, ale zato sa pridali sople a kašeľ a budil sa nonstop, nejedol, nepil.. No ako by som sa asi ja zabavila niekde, keď mi decko doma bojuje o prežitie? Takže z celého krásneho týždňa, ktorý to mohol byť, bol nakoniec týždeň plný plaču (Mišovho ale niekedy už aj môjho zúfalého), sopľov, plienok...
Ale nevadí, Mišo mi toto všetko raz vráti.  Vlastne nie raz. On mi to vrátil rovno.  Už som chorá aj ja. Ale ľúbim ho furt.

Buba


Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio