BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Najhoršie vlastnosti vášho znamenia: S týmito ľuďmi sa oplatí vychádzať dobre
zdroj: pixabay.com

Najhoršie vlastnosti vášho znamenia: S týmito ľuďmi sa oplatí vychádzať dobre

A ako je na tom vaše znamenie? Čo patrí podľa hviezd medzi jeho najhoršie vlastnosti?

Baran

Ľudia narodení v tomto znamení patria medzi tých, ktorí sa často hádajú a čo je hlavné, tie hádky si mnohokrát užívajú. Radi sa prezentujú ako "dokonalí", no skutočnosť je taká, že ich sebavedomie je len hrané a dosť bojujú sami so sebou. Pochybujú o sebe a svojich schopnostiach, čo má často za následok, že bývajú podráždení. 

Býk

Najhoršou vlastnosťou Býkov je to, že sa nikdy nechcú posúvať ďalej. Rutina, ktorej sa roky držia im vyhovuje, čo je na ich vlastnú škodu. A možno práve preto im stále stroskotajú vzťahy. Býk nemá potrebu sa posúvať niekam ďalej. Či už zo strachu z nového, či z lenivosti, táto vlastnosť rozhodne nie jej závideniahodná. 

Blíženci

Dve tváre, ktoré vás dokonalé popletú. Žiadne iné znamenie sa nevyžíva v manipulácií a v klebetách, ako práve Blíženci. Nikto im nie je dostatočne dobrý, preto sa často stáva, že sa mi ich priatelia rýchlo zunujú a začnú si hľadať nových. 

Rak

Žiarlivosť. To je asi najhoršou vlastnosťou práve Rakov. Pridajte k tomu potrebu manipulácie a kontroly nad všetkým a vyjde z toho jedno - na týchto ľudí si treba dať jednoducho veľký pozor. Síce dokážu milovať tak, ako nikto iný, no zároveň tak i nenávidieť. Myslite na to. 

Lev

A čo Lev? Čo môže byť najhoršou vlastnosťou práve tohto znamenia? Trucovitosť. Hlavne, ak nemá svoj deň, dokáže ho Lev znepríjemniť i tým naokolo. Občas si myslia, že sa všetko musí točiť okolo nich, a keď tomu tak nie je, trucujú a správajú sa ako malé dieťa. 

Panna

Negativizmus. Vlastnosť, ktorú majú Panny, a ktoré dokážu prenášať i na svoje okolie. Pohár vidia skôr poloprázdny ako poloplný, čo je na škodu hlavne im. Hlavne voči sebe sú veľmi negatívny, vytvárajú na seba tlak, ktorý nedokážu ustáť. Keby však zmenili postoj, žilo by sa im oveľa lepšie. 

Váhy

Váhy sú tak trochu lenivci. A to i v myslení. Často nemajú na veci vlastný názor, nechajú sa ľahko ovplyvniť okolím. Ale im to vlastne tak vyhovuje. Vždy si nechávajú otvorené všetky možnosti, aby mali istotu, že vykľučkujú z hocičoho. 

Škorpión

Zvrátené a bezočivé. Také je presne toto znamenie. Dokáže svoje okolie psychicky šikanovať, preto si treba dať práve na Škorpióna veľký pozor. Sú tak trochu desiví. Ľudí okolo seba delia do dvoch skupín - na ľudí, ktorým závidia a na tých, s ktorými môžu manipulovať. 

Strelec

Takt nie je veľmi silnou stránkou Strelcov. A rovnako tak šikovnosť. Nemotorné znamenie, ktoré sa dopúšťa jedného prešľapu za druhým a zničí takmer všetko naokolo. No najhorším nepriateľom je hlavne sám sebe. 

Kozorožec

Ambicióznosť nemusí byť až taká zlá, záleží však, čo všetko ste pre ňu ochotný urobiť. V prípade tohto znamenia je to ozaj všetko. Veľakrát idú až cez mŕtvoly, len aby sa dopracovali kam chcú. Vďaka tomu často prichádzajú o priateľov, partnerov, ale i o úctu od svojho okolia. 

Vodnár

City. Tie tak trochu chýbajú Vodnárom. Sú až prehnane racionálni, nepodliehajú emóciám. Najhoršie je, že vlastne takí sú dobrovoľne. Uzatvárajú sa, svet chcú mať okolo seba chladný a analytický. 

Ryby

A čo posledné znamenie zverokruhu? Ich zlá vlastnosť na prvý pohľad nevyzerá tak zle. Rybky potrebujú byť potrebné. Hrať obete či tých, ktorí za vás dajú i život. Rady sa stavajú do pozície trpiteľov, len aby ich niekto ľutoval a zároveň za tieto "činy" obdivoval. Sebaľútosť je na ich dennom poriadku. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio