BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nová Lady Gaga: Zabudnite na šialené looky, konečne je z nej nádherná žena
zdroj: TASR/AP

Nová Lady Gaga: Zabudnite na šialené looky, konečne je z nej nádherná žena

Čo sa vám ako prvé vybaví pri mene Lady Gaga? Šaty z mäsa, šialene vysoké topánky a iné bláznivé kreácie? Tak tie sú už minulosťou.

Konečne je nádherná

Lady Gaga si vybudovala imidž bláznivej a priam extrémne extravagantnej umelkyne, od ktorej nikdy neviete, čo môžete čakať. Jej štýl na červenom koberci nikdy neunikol pozornosti. Ako by aj mohol. Veď šaty zo surového mäsa či ľudský kôň sa na červenom koberci vidia len málokedy. Vlastne do vtedy asi nikdy. No tomuto štýlu sa rozhodla dať Gaga zbohom. A konečne sa snaží bodovať skôr svojou ženskosťou, ako výstrednosťou.

TASR/AP

Posledné týždne má na pilno s predstavovaním novej snímky Zrodila sa hviezda, v ktorej stvárňuje po boku Bradley Coopera hlavnú postavu. Film sa teší z veľmi pozitívnych ohlasov od kritikov i laikov a rovnako tak i looky Lady Gaga ktoré posledné týždne predvádza na premiérach po celom svete, či na nedávnom festivale v Benátkách.

TASR/AP

I keď samozrejme, nebola by to Gaga, keby sa nelíšila. Jej stylingy sú síce ženské, ale štipka extravagancie nechýba ani im. Na druhej strane, kto iný sa dokáže popasovať s výraznými a bláznivými lookmi lepšie, než práve ona? Tak či onak, jej premenu schvaľujeme všetkými desiatimi a musíme uznať, že takáto Gaga nás veľmi baví. Dúfame len, že odhodlanie pôsobiť viac žensky jej vydrží dlhšie a nejde len o dočasnú premenu.

TASR/AP
TASR/AP
TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio