BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Riešenie pre bratislavské mamičky, ktoré milujú dobrú kávu. V týchto kaviarňach myslia aj na deti
zdroj: www.facebook.com

Riešenie pre bratislavské mamičky, ktoré milujú dobrú kávu. V týchto kaviarňach myslia aj na deti

Ak by ste si chceli vychutnať kávičku s kamarátkami, avšak zároveň potrebujete zabaviť ratolesť, máme pre vás pripravených zopár tipov, kde spojíte príjemné s užitočným.

To že sa žena stane mamou neznamená, že niekedy nemá chuť stretnúť s kamoškami a poklebetiť. Na detských ihriskách alebo v parkoch je to síce fajn, ale čo tak ísť na dobrú kávu aj s deťmi? Často je problémom práve priestor, ktorý neposkytuje deťom príležitosť zahrať sa a dať mamám chvíľu vydýchnuť. Pripravili sme preto zopár tipov na miesta, ktoré určite potešia všetky mamičky z Bratislavy. Baby-friendly kaviarne a reštaurácie sa začínajú rozrastať nie len v hlavnom meste a je milé vidieť, že ľuďom záleží aj na vašich deťoch.

Monsters Cafe & Bar, Petržalka

Cukráreň a kaviareň plná milých príšeriek zaujme každé dieťa i rodiča. Okrem klasického posedenia pri káve a chutnom koláčiku sa v priestoroch pravidelne organizujú oslavy pre deti, jógu pre mamičky s deťmi či stand-up comedy. Nájdete tu aj detský kútik s exteriérovým ihriskom a príjemnou letnou terasou. Tento podnik je ako stvorený na poobedné posedenie pri káve či pri víne.

monst
monsterscafe.sk


Kaviareň Yogi’s, OC Bory Mall

Kaviereň Yogi’s ma síce maličký, ale o to útulnejší detský kútik. V ponuke je možné nájsť domácu detskú výživu a taktiež neskutočne dobrú zmrzlinu Koun. Okrem toho sa nachádza v obchodnom centre, preto je výbornou voľbou pre tých, ktorí po nákupoch vysmädnú.

fotka_2
yogiscoffee.com

Domček Medická, Staré Mesto

Tento podnik patrí medzi najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie podniky pre mamičky s deťmi. Príjemný priestor sa nachádza nedaľeko centra, priamo v Medickej záhrade, kde si s blízkymi vychutnáte skvelú kávu, ručne vyrábanú zmrzlinu z tých najkvalitnejších surovín a mnoho iného. Pre najmenších je pripravený detský kútik, no ak by im nestačil, v záhrade sa nachádza aj detské ihrisko. 

kavickari.sk


Café Berlinka, SNG

Kaviareň v Slovenskej národnej galérií ponúka okrem vynikajúcej kávy aj detský kútik pre tých najmenších. Ten je vybavený stolíkmi s hračkami, ale aj papierom a farbičkami, preto poskytuje priesto detskej tvorivosti a fantázii. Možno sa niekedy diela vašich ratoletí objavia aj na stenách SNG.

facebook.com/cafeberlinkaSNG


Enjoy Coffee, Staré mesto

Ďalšia z radu kaviarní, ktorá každého určite prekvapí svojim detským kútikom. Priestor nie je veľký, avšak je veľmi dobre vybavený, plný originálnych a nových hračiek. Nachádza sa v pešej zóne a okrem gastro ponuky si môžete vybrať z obrovského množstva koláčov.

img-0024
enjoycoffee.sk


Mamaland, Štrkovec

Detský kútik v tomto podniku poskytuje hračky pre deti od 0 do 7 rokov. Súčasťou je aj pozorná animátorka, ktorá zabaví všetky ratolesti a ponúkne tak rodičom zaslúženú chvíľku na oddych. Nachádza sa tam detský domček, skákací hrad, balonárium a pre tých najväčších aj herné konzoly Xbox Kinect. Okrem toho pripravujú pravidelne rôzne akcie, napríklad tvorivé dielničky alebo bábkové predstavenia.

kaviaren_2_0
mamaland.sk


Kaviareň Lucaffé, Staré mesto

Výhodou tejto kaviarne je väčší detský kútik, kde je dosť miesta aj na zaparkovanie kočíka. Pre deti majú pripravené pastelky s papierom, tabuľu s kriedou, hojdacie kreslo, knižky a množstvo hračiek.

https://www.facebook.com/pg/lucaffe.ba/

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio