BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Gestá majú veľkú moc! Toto si na základe nich budú muži myslieť
zdroj: Samphoto

Gestá majú veľkú moc! Toto si na základe nich budú muži myslieť

Nie nadarmo sa hovorí, že reč tela je pri stretnutiach kľúčová. Pekné reči sú síce jedna vec, ale váš postoj, správanie, pohyby o vás prezradia partnerovi viac, ako slová.

Niektorými gestami dávame mužom najavo, čo od nich chceme. Ale niekedy sme už tak naučené ich používať, že sú potom chlapi z nás zmätení. Na tieto štyri by ste si mali dať najväčší pozor, pretože, ak to nemyslíte so svojim nápadníkom vážne, môžete ich len zbytočne zamotať.

Nakláňanie hlavy

Jeden z hlavným náznakov toho, že očakávate od chlapa, že vás pobozká. A muži tiež majú pocit, že to chcete, navyše, ak tomu pridáte detinské hranie s vlasmi. Vysielaním tohto signálu má pocit, že dostal zelenú. Myslite na to pri najbližšom stretnutí. Aby náhodou neprišlo k nedorozumeniu...

Hryzenie pier

Toto gesto má silný sexuálny podtón. Niekto to robí zo zlozvyku, niekto práve preto, že je pripravený prejsť s partnerom na ďalšiu úroveň. Dajte si preto veľký pozor, pred kým budete toto gesto robiť. Mohlo by sa napríklad stať, že vyšlete zlé signály úplne niekomu iného. A hneď máte zarobené na problém. 

Hra s nechtami

Ruky napovedia veľa. V tomto prípade môžu prezradiť raz-dva, že sa s partnerom nudíte. Najmä, ak sa začnete hrať a zapodievať nechtami a prstami. Ak opäť máte skôr nejaký zlozvyk postavený na nervóznom rýpaní si do nechtov a prstov, rovnako tak si dajte pozor, pred kým ho budete robiť. V tomto prípade môže nastať opačný problém. Vaše rande vás možno zaujíma, ale vďaka tomuto gestu bude mať pocit, že nie. A možno sa vám už neozve.

Oči

No a netreba zabúdať na očný kontakt. Ten vám tiež môže spôsobiť nejeden problém. Ak venujete intenzívny, hlboký pohľad mužovi pri vašej blízkosti, vyvodí si z toho len jedno - že po ňom idete. A nadobudne pocit, možno neoprávnene, že je pre vás neodolateľný a začne vás otravovať. Mužom naozaj stačí málo a raz-dva sa chytia.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio