BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Veľkolepý záver prehliadkového maratónu: Módny dom Chanel si  týmto zaslúžil najväčšiu pozornosť
zdroj: TASR/AP

Veľkolepý záver prehliadkového maratónu: Módny dom Chanel si týmto zaslúžil najväčšiu pozornosť

New York, Londýn, Miláno, Paríž. 4 veľké mestá, 4 týždne plné prehliadok a prezentácií nových kolekcií na obdobie jar/leto 2019. Maratón prehliadok je týmto oficiálne ukončený. Kto si na jeho konci ukradol všetku pozornosť?

SHOW-majster

I tak by sme mohli nazvať kreatívneho riaditeľa módneho domu Chanel, Karla Lagerfelda. Najslávnejší senior zo sveta módy si i tento raz pripravil pre milovníkov jednej z najznámejších francúzskych značiek prehliadku, pri ktorej prítomným určite padali sánky. A nie preto, že by jeho kolekcia bola revolučná, či iným spôsobom zaujímavá. To ani náhodou. Už roky sa oblečenie pod vedením tohto dizajnéra výrazne nemení. Karl je verný svojmu rukopisu a tiež prvkom, ktoré sú charakteristické pre Chanel ako tvídové kostýmy, pastelové farby, perly... A všetko to sme opäť videli na móle i teraz. Tak v čom bola jeho šou iná? Neprehliadnuteľná? Jednoznačne samotnou prehliadkou, resp. šou. Lebo keby vám niekto pred prezentáciou povedal, že vás zavedie na francúzske pobrežie uprostred Paríža, asi by ste na neho pozerali, ako na blázna. 

TASR/AP

Piesok pod nohami, romantický príliv, azúrová obloha... Toto všetko videli diváci prehliadky Chanel na jar/leto 2019 pred pár dňami. Lokalitou však nebolo žiadne prístavné mestečko, ale samotný Paríž. A tak sa Karl teda opäť raz predviedol, pretože jeho prehliadka si okamžite vyslúžila pozornosť. A to väčšiu, než by si zaslúžila. Teda ak by sme mali prihliadnuť len na samotné kreácie. Čo sa týka nich, tak pre milovníkov módy boli miernym sklamaním.

TASR/AP

Podľa Karla budú budúcu letnú sezónu dominovať najmä klasické čierno-biele kombinácie, výrazné slamené doplnky ako klobúky, či šilty a to všetko by ste však mali doplniť elegantnými prvkami - perlami, či nesmrteľnou klasikou, červeným rúžom. Ak chcete už teraz načerpať inšpiráciu na leto 2019, rozhodne si pozrite celú šou v priloženom videu na konci článku.

TASR/AP
zdroj: Youtube.com/m2m

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio