BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kourtney Kardashian stratila trpezlivosť: Starajte sa o seba!
zdroj: instagram.com/kourtneykardash

Kourtney Kardashian stratila trpezlivosť: Starajte sa o seba!

Kourtney Kardashian došla trpezlivosť.. Komentár o tom, že nič nerobí, ju poriadne naštval. Ona sa obhajuje tým, že má plno pracovných ponúk!

Už má toho dosť. Stačilo, že známa brunetka zverejnila fotografiu z bazéna a hneď sa dočkala množstva nepríjemným komentárov. Členka klanu Kardashianiek dala jasne najavo, čo si o týchto komentároch myslí. Neznámy užívateľ jej k fotke napísal  -"Sestra, aj tak nikdy nepracuješ."  To Kourtney naštvalo natoľko, že mu adresovala poriadne drsnú odpoveď.

Naštvaná Kourtney

„Dovoľ mi reagovať na tvoj komentár...ale počkaj, môj právnik na druhej linke práve rieši 6 pracovných ponúk. Nakrúcam šestnástu sezónu šou Keeping Up With The Kardashians (možno si už o tom počul) a som tu pre moje úžasné deti...Boh ti žehnaj a ďakujem, že sa o mňa tak zaujímaš," zdôverila sa Kourtney.

Brunetku rozhorčil aj ďalší komentár v znení - "Áno, deti nechajte v rukách opatrovateľky." Tu trefne poznamenala, či ich mala nechať s ich otcom a pridala verš z Biblie - "Nesúďte, aby ste neboli súdení. Lebo ako budete súdiť vy, tak budú súdiť aj vás, a akou mierou budete merať vy, takou sa nameria aj vám."

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio