BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 8.10.-14.10.2018
zdroj: pixabay.com

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 8.10.-14.10.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskop na tento týždeň.

9.10 máme NOV v znamení VÁH o 4.49 hod. Vy, ktorí máte partnerské problémy, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran
- počas tohto týždňa budete mať možnosť upevniť si vaše pracovné postavenie a dokonca sa vám bude dariť položiť základ pre posun v kariérnom rebríčku za predpokladu, že sa budete venovať iba vašim povinnostiam a nebudete sa snažiť byť "najmúdrejší". V žiadnom prípade sa nepokúšajte poučovať vašich nadriadených. Aj v súkromí máte okrem stredy, kedy by ste sa mali držať v úzadí pred sebou dni, počas ktorých môžete dať do poriadku veľmi veľa vzťahových záležitostí, ktoré sú už dlhodobo narušené. Využite to.

Býk
- v zamestnaní sa vám v tomto týždni darí tak, ako si to predstavujete. Vaše projekty a plány, ktoré ste rozbehli sa posúvajú dopredu presne podľa vašich predstáv, preto môžete byť spokojný. Z dlhodobého hľadiska vám zaručujú dobré finančné zabezpečenie. V osobnom živote u vás ešte stále prevláda silná príťažlivosť voči opačnému pohlaviu, preto pre vás zadaných taktiež stále platí, pozor na neuvážené flirty hlavne v strede týždňa, ktorými môžete ohroziť vaše stabilné partnerstvá. Vy nezadaní, máte možnosť spoznať životného partnera, partnerku.

Blíženci
- vaše znamenie je obdarené dobrou rétorikou, čo sa naplno prejaví aj počas tohoto týždňa. V rokovaniach s vašimi obchodnými partnermi budete naozaj presvedčivý, čím si zaistíte dlhodobú spoluprácu a samozrejme tak aj finančné zisky. V citovej oblasti a v partnerskom spolužití si počas týchto dní dávajte pozor na spôsob, ako sa budete vyjadrovať smerom k vašim polovičkám, pretože od stredy budete mať tendencie byť hádavý až neznášanlivý. Nepokazte sebe a vašim blízkym víkend zbytočným dusnom v domácnosti.

Rak
- vaše pracovné aktivity sa vám v tomto týždni bude dariť plniť bez problémov. Dokonca aj vaši nadriadení budú s vašimi výsledkami spokojní, čo vám otvára možnosť sa uchádzať o vyššie pracovné zaradenie, aké máte teraz.  V súkromí máte okrem stredy, kedy by ste sa mali držať v úzadí, pred sebou dni, počas ktorých sa môžete venovať rodinným záležitostiam v rámci medziľudských vzťahov. Využiť na to môžete aj víkend. Naplánujte celej vašej rodine spoločný program. Určite sa im bude páčiť.

Lev - ak ste čakali na príhodné obdobie, kedy by ste chceli začať podnikať, alebo spustiť nový projekt, tak tento týždeň na to bude ako stvorený. Preto sa snažte využiť každý jeho deň maximálne. Položíte tak základný kameň pre vaše dobré dlhodobé finančné zaistenie. V osobnom živote sa snažte krotiť vašu ohnivú povahu hlavne vy zadaní, pretože budete mať tendencie byť až príliš prítulní k opačnému pohlaviu. Mohli by ste s toho mať doma nepríjemnosti, ak by nešlo o vašich partnerov.

Panna
- okrem toho, že ste najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu, tak sa počas tých to dní ukáže, že viete aj veľmi dobre narábať hovoreným slovom. Všetkým vašim spolupracovníkom totiž dokážete na prvýkrát vysvetliť všetky vaše predstavy a plány, ktoré chcete za ich pomoci uviesť do praxe. Môžete rátať s ich podporou a pomocou. Od stredy sa snažte s vašimi blízkymi jednať veľmi citlivo, pretože budete mať tendencie byť hádavý a zádrapčivý. Iba čo by ste pokazili víkend sebe a aj celej rodine.

Váhy
- všetky vaše pracovné povinnosti a úlohy, ktoré ste si na tento týždeň naplánovali, vám vychádzajú podľa vašich predstáv. Zaručujú vám dobré finančné istoty, preto môžete byť v tejto oblasti vašeho života spokojný. V osobnom živote ste ešte stále pod vplyvom silnej príťažlivosti k opačnému pohlaviu, čo môže vám zadaným komplikovať život, pretože iba ťažko budete odolávať zvodom a chúťkam flirtovať mimo vašich domovov. Veľmi dobre si premyslite, ako sa zachováte, pretože vám pôjde o veľa, ak by ste nedokázali odolať.

Škorpión
- v tomto týždni sa nedajte ovládať možnými prekážkami, ktoré vám budú brániť sústrediť sa na vaše pracovné povinnosti. Ak si zachováte vašu schopnosť sústrediť sa na problematiku, vašu uvážlivosť a obozretnosť, podarí sa vám dosiahnuť uspokojivé výsledky. V partnerskom spolužití sa počas týchto dní snažte byť v pohode. Neriešte nič dôležité. Nechajte to na vaše polovičky. Nič sa nestane, ak sa hlavne počas víkendu vyberiete niekam,kde budete môcť byť iba vy sami zo sebou.

Strelec
- v tomto týždni vás čaká naozaj šťastie všade a vo všetkom, do čoho sa na pracovisku pustíte. Môžete investovať, môžete uzatvárať dôležité dohody, môžete začať s podnikaním. Všetko vám z dlhodobého hľadiska zaručuje úspech. Môžete taktiež naďalej skúšať šťastie aj v nejakej lotérii. V súkromí sa budete tešiť s priateľských prejavov všetkých okolo vás. Je to prirodzená reakcia vašeho okolia voči vám, pretože aj vy okolo seba šírite iba pohodu radosť a pokoj. Víkend by ste mohli stráviť niekde v spoločnosti priateľov a spolu sa zabaviť.

Kozorožec
- v pondelok a v utorok budete na pracovisku nerozhodný, a preto sa vám bude ťažko rozbiehať všetko, čo je spojené s vašimi povinnosťami. Od stredy sa vám bude dariť mať postupne všetko opäť pod kontrolou, takže do konca týždňa vaše úlohy splníte podľa očakávania. V súkromí sa môžete počas týchto dní cítiť trochu nestabilný v rámci vašich vzťahov, ale bude to skôr iba váš vnútorný pocit. Dôležité je to, aby ste mali jasno v tom, akých ľudí máte vo vašej blízkosti a ktorí si zaslúžia vašu dôveru.

Vodnár
- v tomto týždni v zamestnaní neriešte nikoho a nič okrem vašich naplánovaných úloh. Ide o to, že nebudete schopný uznať autoritu niekoho iného okrem vašej a tým budete okolo seba vytvárať napätie. Naopak, vo vašich pracovných aktivitách budete mať úspech a ten sa na plno prejaví v piatok. Vaše citové záležitosti sa počas týchto dní nebudú meniť v ničom ani k nikomu. Vy čo ste zadaní, máte pred sebou pokoj a pohodu a vy nezadaní, príjemne sa zabavíte, ak si počas víkendu pozvete priateľov. Nič viac neriešte.

Ryby
- v pracovnej oblasti sa u vás v zamestnaní nebudú diať žiadne mimoriadne záležitosti, ktoré by vás mali oberať o energiu. Máte pred sebou pokojné dni, ktoré vám umožnia sústrediť sa viac na vaše súkromie. Nie, že by ste sa museli obávať nejakých nepríjemnosti naopak, všetko je v poriadku, vy si budete môcť dopriať čas venovať sa vašim záujmom a koníčkom, ktoré ste už dlhodobo museli odkladať pre iné povinnosti. Aj vaši partneri vám dajú priestor na sebarealizáciu tým, že sa postarajú o chod domácnosti.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio