BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Emotívne vyznanie Dary Rolins: Čo na toto povie Rytmus?
zdroj: instagram.com/dararolins_vermi

Emotívne vyznanie Dary Rolins: Čo na toto povie Rytmus?

Už je to síce pár mesiacov odkedy sa Dara Rolins a Rytmus rozišli, no talentovaná speváčka stále na svojho bývalého nevie zabudnúť. Raper sa však tvári, ako keby ju ani nepoznal. Dnes by dvojica oslavovala svoje výročie.

Krátko po rozchode Dary Rolins a rapera Rytmusa sa prevalilo, že kontroverzný hudobník už má náhradu. Rytmus začal randit s moderátorkou Jasminou Alagič. Tú dnes označuje za lásku svojho života. Rytmus po rozchode vymazal spoločné fotografie s Darou a teraz aj pieseň, ktorá bola dôkazom ich veľkej lásky. 

Najnovšie šokoval tým, že z youtube vymazal skladbu 8. október, ktorú v minulosti nahral práve pre Daru Rolins. Ak by ste si dnes otvorili profil rapera na Youtube, pieseň by ste už nenašli. Práve dnes, kedy by dvojica oslavovala svoje výročie napísala Dara na svoj profil emotívny odkaz: "8. október bol, JE a vždy aj bude:) A nech sú dnes karty rozdané akokoľvek, viem, že tomu dátumu a pesničke venujem vždy zvýšenú pozornosť😊 Na ten pocit, keď som si ju prvýkrát pustila nechcem zabudnúť. Aj vďaka týmto emóciam viem, čo znamená milovať. To, že okrem mojich fotiek vymazal Patrik zo svojho youtuboveho kanálu aj tuto pesničku, je vlastne ďalším dôkazom ako veľmi sú ľudia odlišní už v tých zakladaných, životných princípoch," zdôverila sa Dara.

Pri čítaní emotívneho odkazu plného spomienok je zrejme každému jasné, kto rozchod inicioval. "Ak by som poprela minulosť, svoje emócie, lásky, popriem seba a každé slovo, ktoré som kedy vypustila z pusy. A bála by som sa, že aj všetky ďalšie vyznania a sľuby, ktoré vypustím a dám komukoľvek inému, stratia tým pádom na váhe. Nehľadajte v mojich úvahách ľútosť ani patetickú nostalgiu, usmievala som sa vtedy, usmievam sa aj teraz, pretože 8. október nejde vymazať ZO MŇA. Nepíšem to preto, aby sa tu teraz v komentoch komukoľvek nakladalo. Patrika mám odhliadnuc od všetkého stále rada. Bola som to ja, kto s nim žil, takže som tým pádom JEDINÁ, kto si môže eventuálne sťažovať. Nepotrebujem ani poľutovať, ani utvrdzovať v tom, že sme sa k sebe aj tak nehodili. Hodili. A v svojej dobe- lebo KAŽDÝ vzťah ma “svoju dobu”- to všetko malo svoje kúzlo. A dôkazom toho je aj pesnička 8.október," dodala Dara.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio