BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Rytmusov drsný odkaz pre Daru: Nechaj nás žiť!
zdroj: instagram.com/dararolins_vermi

Rytmusov drsný odkaz pre Daru: Nechaj nás žiť!

Kontroverzný raper na svoju reakciu nenechal dlho čakať. Po tom, ako pred pár hodinami pri pomyselnom výročí Dara zverejnila emotívny odkaz, prispel do tejto drámy aj Rytmus.

Dara Rolins a Rytmus by včera oslavovali výročie. Napriek tomu, že už to je nejaký mesiac, odkedy sa dvojica rozišla, sympatická speváčka stále nenašla šťastie po boku niekoho iného. Svojmu bývalému dokonca adresovala emotívne priznanie.

Krutá reakcia

Rytmus sa väčšinou k svojmu súkromiu nevyjadruje. Keď už to spraví, tak si servítku pred ústa nedáva. Okolo horúcej kaše nechodil ani tentokrát. "Dara na čo je toto dobré? Moc ťa prosím nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku. Od januára sme rozídení a je už október. To je 9 mesiacov!!! Dopraj nám šťastie ako ho prajeme aj my tebe a nevracaj sa do minulosti. Čo od nás chceš? Čo si máme púšťať každý rok 8.október a pozerať si naše spoločné fotky? Neverím, že by si toto robila, kebyže máš nového frajera, alebo by ste oslavovali výročie svojich ex. Je to choré," napísal Rytmus pod fotku s Jasmínou.

zdroj: instagram.com/rytmusking

Čo tá fotka?

Patrika Vrbovského zjavne naštvalo aj to, akú fotku spolu s emotívnym odkazom Dara zdieľala. Ide o záber so speváčkinou dcérou, z doby, kedy ešte žila spoločne s Rytmusom. "Načo tá fotka s malou Lolou? Aký je ciel? Prečo to hranie na city osamelým mamám? Veď si žime naše krásne životy a neriešme niečo čo už neni. Prajem ti novu lásku a pokoj," dodal známy raper.

Pod fotkou ktorú Dara zverejnila sa za pár hodín zozbieralo 100 000 "lajkov" a tisícky komentárov. Na stranu Dary sa postavili aj  Monika Bagárová, Patrícia Vitteková, Dominika Mirgová, či Dominika Cibulková. "Úplne súhlasím, ale toto všetko si vyžaduje vyzretosť..je krásne ako to učíš aj ľudí naokolo. Spokojnosť a lásku želám," odkázala svojej kolegyni speváčka Zdenka Predná.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio