BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ariana schudla 50-kíl. Neskôr však drasticky pribrala! Kde urobila chybu?
zdroj: instagram.com/arianaomipi

Ariana schudla 50-kíl. Neskôr však drasticky pribrala! Kde urobila chybu?

Jediné, čo chcela, bola štíhla figúra. Rodáčke z Nového Zélandu sa podarilo schudnúť 50 kíl, no dlho jej to nevydržalo. Kde spravila chybu?

Rýchle chudnutie vás môže stáť poriadne draho. Mladučká Ariana Omipi si dala podobný cieľ, ako mnoho žien v jej veku. Za sedem mesiacov sa jej podarilo zhodiť 50 kíl! Sympatickej brunetke sa to podarilo vďaka drastickej ketogénnej diéte a prísnemu cvičebnému plánu. Ketogénna diéta je založená na zvýšenom príjme tukov a bielkovín. Extrémne však obmedzuje akýkoľvek príjem sacharidov.

Trpká prehra

Dievča si vďaka svojej obdivuhodnej premene získala množstvo fanúšikov. Sama ľudom radila, ako začať so zmenou a rýchlo schudnúť. Krátko na to sa však u pochudnutej krásky objavil tzv. jojo efekt. Ariana sa najprv nechcela priznať k tomu, že boj so svojou nadváhou prehrala. Potom však zverejnila nové fotografie a priznala, že chuť k jedlu bola oveľa silnejšia. Dievča sa preto rozhodlo využiť plikáciu žalúdka. Ide o operačné zmenšenie objemu žalúdka, ktoré obmedzí chuť k jedlu a možnosti príjmu potravín. Dnes je mladá Novozélanďanka zhruba sedem mesiacov od operácie. Vďaka zdravému životnému štýlu sa opäť chváli schudnutou postavou.

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio