BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Pozor na túto farbu! Ak si ju oblečiete na schôdzku, muži budú od vás čakať (len) sex
zdroj: Samphoto

Pozor na túto farbu! Ak si ju oblečiete na schôdzku, muži budú od vás čakať (len) sex

Nie je farba ako farba. Jedna má predsa len väčšiu "moc" ako ostatné. Viete ktorá?

Vo farbe je sila!

Verte či nie, ale viac, ako na strihu, dĺžke záleží na úplne niečom inom. Na farbe vášho oblečenia. Najmä v tom prípade, ak chcete zapôsobiť na partnera na schôdzke. Podľa vedcov existuje totiž jedna farba, z ktorej idú muži do kolien. Áno, je to práve červená. No netreba za tým hľadať však nič veľké, ide čisto o záležitosť prírody. I napríklad medzi zvieratami je práve červená známkou párenia... Tak prečo by nemala platiť i na mužov? (Samozrejme, nemyslíme to ako urážku...).

Instagram.com/lenaperminova

No pozor na to, kedy si červenú oblečiete. Pretože okrem toho, že môžete zapôsobiť, môžete tak chtiac-nechtiac naznačiť vášmu rande, že ste prístupná sexu hneď na prvej schôdzke. Muži si dokonca myslia, že ženy odeté do minimálne jedného červeného kúska majú rady sex a dokonca sú toho názoru, že práve nositeľky červenej sú pre nich „ľahšou obeťou“. Podľa výskumov práve toto údajne ženy signalizujú výberom červenej na rande. A opäť prizvukujeme, že je vlastne jedno, či prídete v mini sukni, či s hlbokým výstrihom. Postačí len jeden drobný červený detail a muži sú bez seba. Napríklad i červené pery. Tie doslova na mužov kričia, že je žena sexuálne vzrušená.
Takže, ak vás čaká dôležité rande, radšej si poriadne premyslite, v čom naň pôjdete, aby ste svojho nápadníka zbytočne nezmiatli.

Instagram.com/hoskelsa

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio