BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Beauty produkt, ktorý milujú i topmodelky: Je naozaj taký zázračný?
zdroj: Samphoto

Beauty produkt, ktorý milujú i topmodelky: Je naozaj taký zázračný?

Svetové modelky i domáce tváre si zamilovali produkt, ktorého používaním sa veľmi rýchlo môže zlepšiť stav vašej pleti. Či ide naozaj o zázračnú vec, sme zisťovali na vlastnej koži.

Vitamín C trochu inak

O pozitívnych vplyvoch vitamínu C na organizmus človeka určite netreba pochybovať. Lenže nie je vitamín C ako vitamín C... Ak chcete udržiavať vašu imunitu v pozore, preventívne sa chrániť pred ochorením, tak samozrejme, tabletkové "céčko" je vhodnou voľbou. Ale ak chcete zlepšiť stav pleti, obyčajná tabletka nestačí. A tu prichádza na rad vitamín C v práškovej forme, ktorý je určený práve na vašu pleť a odstránenie jej nedostatkov. S týmto produktom prišli na trh Kórejčania, pretože, kto iný sa môže pýšiť neuveriteľne nádhernou pleťou, ak nie práve ženy z tejto krajiny? Preto i mnohé beauty maniačky nedajú dopustiť na kozmetiku pochádzajúcu práve od nich. A pomaly sa čoraz viac týchto produktov dostáva i na náš trh. Napríklad i spomínaný vitamín C v prášku Vitabrid, na ktorý nedajú dopustiť hviezdy svetového formátu, ale i tie naše, domáce. Mária Čírová či Alexandra Orviská si pochvaľujú tohto kozmetického pomocníka, tak sme sa rozhodli ho odtestovať na vlastnej koži.

Malý veľký zázrak

Na začiatok si treba uvedomiť jedno - hlavnou funkciou tohto produktu je pleť chrániť. Tak, ako "céčko" v tabletke chráni organizmus, prášok chráni vašu pleť pred vplyvom vonkajších radikálov. Takže jeho plnú funkčnosť možno oceniť až po dvoch týždňoch používania. Do testovania sme vstupovali bez veľkých očakávaní, pretože sme tu už mali veľa "zaručene dokonalých" produktov, ktoré sľubovali zázraky a nič...
Tento produkt je určený pre každú ženu, nezáleží na tom, či máte suchšiu, citlivejšiu či mastnú pleť. Chrániť treba každú. Ak však bojujete s určitými nedokonalosťami, účinok vás môže milo prekvapiť. Ako aj nás.  Prášok sme používali 2krát denne, posledných 14 dní. Zmiešali sme jednu odmerku s pár kvapkami vody a vmasírovali do pleti. A výsledok? V prvom rade oceňujeme rozjasnenie pleti, ktoré bolo viditeľné už po týždni. Tvár pôsobí sviežo, tak "šťavnatejšie" a zdravšie. Medzi veľké benefity produktu patrí i redukovanie vrások, čo však nemôžeme úplne potvrdiť. Ani vyvrátiť. Naša pleť je trochu mastnejšia, vrásky nás (zatiaľ) absolútne netrápia, takže nebolo čo redukovať. No naopak, odstránenie menších nedostatkov, ako pupienky či začervenanie tváre, sme postrehli po 10 dňoch. Na pleti sa vytvára oveľa menej vyrážok. Veľkým bonusom je pocit čistej a sviežej pleti hneď po nanesení produktu na tvár.
Milo nás prekvapilo i balenie, ktoré je ozaj vhodné do každej kabelky, takže vy, ktoré ste neustále na cestách, ho oceníte najviac. A veľkým bonusom je až 12hodinová ochrana!  Ak žijete vo veľkomestách, ďalší dôvod, prečo sa vyplatí tento malý pomocník.

Sumár na záver

Chápeme ten ošiaľ, ktorý vznikol a rastie okolo produktu Vitabrid C12. Niekedy proste netreba hľadať nič výnimočné, stačí aj niečo také jednoduché a bežné, ako céčko. O to viac nás potom teší fakt, že to naozaj funguje. Za nás rozhodne must-have v kabelke. 

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio