BEAUTY.sk BEAUTY.sk

American Music Awards 2018: Toto sú najlepšie outfity známych fešákov!
zdroj: TASR/AP

American Music Awards 2018: Toto sú najlepšie outfity známych fešákov!

Hudobné ceny American Music Awards 2018 sú opäť rozdané. Galavečer každý rok využije množstvo speváčok na to, aby sa na červenom koberci ukázali v čo najlepšom svetle. Možnosť zaujať využilo aj niekoľko lámačov ženských sŕdc.

Dobrá hudba, množstvo prominentov a ešte viac módnych kúskov. Presne to vystihuje každoročné odovzdávanie hudobných cien American Music Awards. Kreácie za stovky eur nepredviedli len ženy, ale aj známi páni. Toto je zoznam tých mužov, ktorí počas utorkového večera zaujali našu redakciu najviac. 

Post Malone

Najväčším exotom na červenom koberci bol raper Post Malone. Rodák z New Yorku si domov odniesol dve ceny, no oveľa viac než tým, pútal svojim výstredným outfitom. Modrý oblek z dielne Gucci by určite pôsobil oveľa lepšie, ak by 23-ročný interpret vynechal výrazné topánky a opasok.

TASR/AP

The Chainsmokers

Na odovzdávaní American Music Awards nechýbala ani dvojica The Chainsmokers. Alex Pall a Andrew Taggart spoločne siahli po obleku talianskej značky Etro a topánky Christian Louboutin. Alex siahol po aktuálne veľmi obľúbenom károvanom kúsku. Oveľa originálnejší kúsok si vybral jeho kolega Andrew.

TASR/AP

Shawn Mendes

Lámač ženských sŕdc Shaw Mendes stavil na osvedčenú kombináciu. Ležérna košeľa a oblek u neho vždy fungujú na výbornú. V prípade rodáka z Kanady to však už je trochu nuda. Viac než outfit Saint Laurent pútal pozornosť spevákov rozopnutý zips na rozkroku.

TASR/AP

Evan Ross

Bod za odvahu si zaslúži herec Evan Ross. Štýlový károvaný oblek Missoni v metalických odtieňoch modrej si rozhodne neoblečie každý muž. Evan si ho dokonca obliekol na holé telo. Po boku svojej manželky, speváčky Ashlee Simpson doslova žiaril. Náhrdelník na krku však mohol nechať doma.

TASR/AP

G-Eazy

Pomerne odvážny kúsok si obliekol aj raper G-Eazy. Rodák z Kalifornie si zvolil kožené nohavice a saténový blazer v bordovej farbe. Podobne, ako Shawn Mendes, tiež stavil na francúzsku značku Saint Laurent. Príjemným oživením tmavého outfitu bola hudobníkova odfarbená hlava.

TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio