BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Taylor Swift sa podarilo to, čo žiadnej inej! Prekonala i Whitney Houston
zdroj: TASR/AP

Taylor Swift sa podarilo to, čo žiadnej inej! Prekonala i Whitney Houston

Taylor patrí nepochybne k najúspešnejším umelcom v histórií. Svedčí o tom i nový rekord, ktorý sa jej podarilo prekonať pred pár dňami.

Najlepšia

Speváčka aj herečka Taylor Swift roky patrí medzi umelcov, ktorí bodujú v huboných rebríčkoch, vypredávajú veľké štadióny, sledujú ich milióny a milióny ľudí. Dlhonohá blondína s výzorom modelky múti vody šoubiznisu už niekoľko rokov a robí to veľmi dobre. Svedčí o tom i nový rekord, o ktorý sa postarala pri nedávnych cenách American Music Awards. Okrem toho, že počas večera si odniesla hneď štyri ceny a to rovno z najhlavnejších kategórií - Najlepší interpret/interpretka v žánri pop/rock, Turné roka, Najlepší album v žánri pop/rock a samozrejme Interpret roka. Ziskom týchto cien dosiahla, dokonca prekonala rekord populárnej speváčky Whitney Houston a ziskom 23 sošiek sa stala najoceňovanejším umelcom týchto cien.

TASR/AP

Taylor však prekvapila i svojim politickým postojom. Doteraz sa nikdy neprikláňala na žiadnu politickú stranu a ani pri prezidentských voľbách okato s nikým nesympatizovala. Preto mnohých prekvapilo, keď pri svojej ďakovnej reči začala vyzývať ľudí k voľbám. „Chcela by som ešte upozorniť na to, že táto cena, rovnako ako všetky ostatné ceny udelené dnes v noci, boli zvolené ľuďmi. A viete, kde ešte ľudia môžu voliť? V priebežných voľbách 6. novembra. Choďte a voľte. Milujem vás, ľudia." Z jej postoja bola dokonca prekvapená i jej dlhoročná rivalka, Kim Kardashian, ktorá na sociálnych sieťach prezradila, že ju teší, že konečne využíva Taylor svoj vplyv  touto cestou. Žeby konečne obe zakopali vojnovú sekeru? Necháme sa prekvapiť...

TASR/AP


Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio