BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ste dlhodobo slobodná? Môže za to vaša krása i ego
zdroj: Samphoto

Ste dlhodobo slobodná? Môže za to vaša krása i ego

Rozmýšľali ste i vy niekedy nad tým, prečo sú atraktívne ženy slobodné? A dlhodobo?

Krása (nie)je všetko

Keď zbadáte krásnu ženu, prvé čo vás napadne je, že tá to má v živote naozaj ľahké. Ale... To vôbec nemusí byť pravda. Výzor vôbec nemusí byť pri snahe nájsť si toho pravého výhodou. Práve naopak. Mnohokrát sú tieto ženy osamelejšie, ako tie menej pekné. Podľa odborníkov môže za to hlavne neistota a v podstate plachosť mužov. Pretože i keď si povzdychnú nad nádhernou ženou, ktorá prejde okolo nich, málokedy sa za ňou aj vyberú. Jednoducho nenazbierajú odvahu osloviť takúto ženu, pretože si neveria a majú pocit, že ich vysmeje...

Ďalším problémom, a to podstatným, je sebavedomie týchto žien. Mnohé si totiž svoju krásu plne uvedomujú, a tak sa i správajú. Pôsobia povýšene, nadraďujú sa nie len nad inými ženami, ale často chcú, aby ich muži "nosili na rukách" a to len preto, že sú pekné. Takéto správania ale chlapi raz-dva prekuknú.
A tu nastáva problém, pretože krása naozaj nie je všetko. Zo začiatku sú chlapi pyšní sami na seba, ak sa im podarí zbaliť krásku. Ale akonáhle sa začne jej správanie a práve JA ukazovať, môže sa stať, a teda sa i stáva, že tieto ženy ich prestanú zaujímať. Naopak, začnú si vážiť tie, ktoré pôsobia skromnejšie a stoja nohami pevne na zemi. To je i prípad nášho čitateľa Mareka. "Začal som randiť s naozaj peknou babou. Kamkoľvek sme prišli, cítil som sa pyšne a videl som, že všetci muži mi závidia. A robilo mi to dobre. Lenže v momente, kedy moja nová priateľka začala rozprávať, ako môžem byť šťastný, že je so mnou, a ako by všetci v danom podniku so mnou menili, začalo mi to liezť na nervy. Stalo sa to raz, druhýkrát, tretí... Až mi rupli nervy a prestala ma baviť. Cítil som, že je nesmierne pyšná na svoj vzhľad. Uvedomil som si, že s takou babou ma to nebaví a hneď sme sa i rozišli...", prezrádza Marek.

Tak nabudúce, ak budete mať oproti sebe ženu, ktorá má vzhľad ako supermodelka, namyslite si, že je šťastná. Môže byť osamelá, alebo až príliš sebavedomá a vďaka tomu dlhodobo slobodná. A s takou by ste meniť rozhodne nechceli.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio