BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Neskrývajte viac tieto veci pred mužmi!
zdroj: Samphoto

Neskrývajte viac tieto veci pred mužmi!

My ženy máme tendenciu riešiť i tie najmenšie detaily na nás. Ale divili by ste sa, ako veľmi si tie detaily muži všímajú a čo je hlavné, ako veľmi sa im na nás páčia. Ako napríklad tieto.

Prirodzenosť

Že neurobíte krok bez make-upu, čiernej linky, červeného rúžu či špirály? Pozor, možno si myslíte, že muži ocenia, ak budete vyzerať za každých okolností tip-top. Ale nemusí to vôbec tak byť. Práve naopak. Muži milujú, ak sú ženy prirodzené. Pretože je to pre nich signál, že sú spokojné samy so sebou a majú zdravú dávku sebavedomia. A to sa mužom na ženách veľmi páči. Myslite teda na to, ak sa najbližšie vyberiete niekam do baru. Namiesto nánosov make-up stavte na čo najprirodzenejší vzhľad. Budete sa líšiť od ostatných a zabodujete omnoho viac, než by ste čakali.

(Ne)dokonalosti

Pehy, trochu krivé zuby, či medzierka medzi nimi... Toto všetko nás dokáže deptať. Ale tiež je to zbytočné. I tieto nedokonalosti mnoho mužov považuje za dokonalý poznávací znak. Ak sa žena niečím odlišuje, má totiž šancu mužov zaujať oveľa rýchlejšie. Neskrývajte teda svoj úsmev a nemaskujte si pehy. Ukazujte ich svetu. Opäť tým dáte najavo, že ste spokojné so svojim vzhľadom.

Krivky

Postava. Nikdy nekončiaci mindrák takmer väčšiny žien. Široké boky, malá zadok, malé prsia alebo naopak... Niekoľko výskumov a ankiet potvrdilo, že muži si nevšímajú na ženách postavu tak, ako si myslíme. Vlastne ich zaujímajú iné veci, ako široké boky, či väčšie stehná. A navyše, ženy, ktoré nosia voľné oblečenie, aby zamaskovali každý nedostatok, ich zaujmú oveľa menej ako tie, ktoré ukážu, že síce nenosia veľkosť oblečenia 34, ale i tak sú pyšné na svoju postavu.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio