BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Spoločné bývanie? Na týchto 5 vecí sa pripravte!
zdroj: Pixabay.com

Spoločné bývanie? Na týchto 5 vecí sa pripravte!

Spoločné bývanie s partnerom je veľká vec. Skôr či neskôr to však príde na každého. Je úplne jedno, či máte 20 alebo 40, kým s človekom nežijete pod jednou strechou, nepoznáte jeho pravú tvár

1. Neporiadok 

Je viac než isté, že váš partner nebude mať rovnaké návyky a upratovanie nebude jeho obľúbená činnosť. Kým k vám chodil len na "návštevu", tolerovali ste mu ponožky pohodené na zemi, oblečenie prehodené cez stoličku, alebo prázdnu škatuľu od mlieka v chladničke. Rovnako nepríjemné môže byť, ak je váš priateľ až prehnaný pedant a vyžaduje od vás dokonalý poriadok.

zdroj: Pixabay.com

2. Krutá realita 

Doteraz ste sa snažili o to, aby ste vždy vyzerali najlepšie. Ak však spolu budete žiť pod jednou strechou, už to nebude také jednoduché. Ak sa vám každý deň nechce vstávať o dve hodiny skôr, zrejme vás váš partner uvidí aj namaľovanú a strapatú. Na rovnakú realitu by ste sa mali pripraviť aj vy. Pokiaľ ste svojho milého doteraz videli dokonale upraveného, rátajte s tým, že aj v jeho šatníku nájdete tepláky a rozťahané tričko so Spider-Manom.

3. Málo miesta

Ak máte celý byt pre seba, zrejme sa vám nestane, že by ste nemali dostatok miesta. Ak sú vaše topánky, šaty, kabelky, tričká ale aj drobné doplnky uložené ako vo výklade luxusného obchodu, budete sa s tým musieť rozlúčiť. Vo vašom šatníku sa budete musieť uspokojiť s polovičným priestorom a miesto po blazeroch a bundičkách prenechať pánskym košeliam a oblekom.

zdroj: Pixabay.com

4. Nezdravé jedlo 

Snažíte sa svoj jedálniček do posledného detailu plánovať? S tým je koniec. Väčšina mužov miluje nezdravé pochúťky ako pizza, čokoláda či sladené nápoje. Váš priateľ zrejme nebude ochotný kvôli vám jesť šalát so šalátom. Zaujímať ho nebude ani to, že vaše posledné jedlo si dáte o 19-tej. Ak on dostane chuť na niečo slané tesne pred polnocou, dá si to aj bez vás.

5. Hádky na dennom poriadku 

Ak ste sa doteraz nehádali, ste šťastnou ženou. Pri spoločnom bývaní sa pripravte na menšie výmeny názorov. Neumytý riad či neskorý príchod z práce občas naštvú každého.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio