BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Vodnárovi vernosť nič nehovorí, rovnako tak i Baranovi. Ktoré znamenie je tiež veľkým záletníkom?
zdroj: Samphoto

Vodnárovi vernosť nič nehovorí, rovnako tak i Baranovi. Ktoré znamenie je tiež veľkým záletníkom?

Chcete vedieť, či vám bude partner verný? No to vám s istotou nevie nikto povedať, ale predsa len tu môžu byť nejaké indície. Napríklad i podľa znamenia, v akom je narodený. Tieto tri sa totiž radia k najväčším záletníkom zverokruhu.

Vodnár

Vodnári sa často tešia zo zvýšenej pozornosti ženského pohlavia a len málokedy im dokážu odolať. Ako milenci sú naozaj veľmi originálni, no ako partneri do života veľmi nie. A často sa neuspokoja len s jednou "bokovkou". Ženy sú pre ne trofeje, ktorými sa radi pýšia. Pozor na to, ak sa vám postaví do cesty nejaký muž práve v tomto znamení. Môže vám zamotať hlavu a zlomiť srdce. 

Baran

O nič lepšie na tom nebudete ani s tvrdohlavými Baranmi. Dokážu rýchlo vzplanúť, i keď sa nachádzajú v harmonickom vzťahu. Nerobí im problém skočiť do postele s inou ženou, neverou sa však len málokedy a málokomu pochvália. Ich heslom je zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať... A ak sa vám priznajú, znamená to jedno. Na vašom vzťahu mu už veľmi nezáleží. 

Škorpión

Tretím veľkým neverníkom zo zverokruhu je Škorpión. Ich najväčšou slabosťou je, že sa nechávajú riadiť pudmi. Preto len málokedy odolajú iným ženám, najmä ak ony vynaložia úsilie ich zvádzať. Pre nich je sex veľmi dôležitý a nevedia mu povedať nie. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio