BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Vzťah na diaľku? Na tieto 4 veci sa pripravte!
zdroj: Pixabay.com

Vzťah na diaľku? Na tieto 4 veci sa pripravte!

Niekto tvrdí, že vzťahy na diaľku sú fajn, iní si ich nevedia predstaviť. Ak sa zaradíte medzi prvú skupinu, skôr či neskôr si budete musieť zvyknúť na veci, ktoré ani jedna strana na diaľku zmeniť nemôže.

Určite ste aj vy aspoň raz zažili letnú lásku ako z filmu. Takéto "vzťahy" väčšinou nemajú dlhú trvácnosť, no občas čaru exotického krásavca podľahnete až tak, že tomu dáte šancu aj na diaľku.

Časový posun

Ak váš partner žije niekde "nablízku", tak vás tento problém trápiť nemusí. No ak žije v USA, alebo napríklad v Austrálii, tak práve toto môže byť skôr či neskôr hlavný kameň úrazu. Udržovať pravidelný kontakt v reálnom čase môže byť v tomto prípade poriadna fuška. Technológie nám to v dnešnej dobe síce výrazne uľahčujú, ale niekoľkohodinový časový posun neoklamú.

zdroj: Pixabay.com

Odlišné záujmy

Ak ste si spolu začali, zrejme je dosť vecí, ktoré máte spoločné. Musíte sa však pripraviť na to, že váš program môže byť výrazne odlišný, pokiaľ každý z vás žije v úplne inej krajine. Ak nechcete zbytočné hádky, nemali by ste vášmu milovanému vyčítať to, kde a s kým bol, pokiaľ to ani vy nechcete.

Nedostatok sexu

Ak sa vidíte skutočne len sporadicky, toto bude zrejme rovnako veľký problém pre obe strany. Pokiaľ sa neustále trápite myšlienkou "čo ak ma podvedie", tak to radšej ukončite skôr, než sa zbláznite. Jediné, čo vám v tomto prípade ostáva je dôvera. O nič lepšie na tom totiž nie je ani váš milovaný.

zdroj: Pixabay.com

Iná mentalita

Ak váš priateľ celý život strávil v úplne inej krajine, zrejme nikdy nebude zmýšľať rovnako. Najprv si to možno ani jeden z vás neuvedomí, ale odlišná kultúra sa skôr či neskôr začne prejavovať a budete nútená nájsť nejaký kompromis.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio