BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Must-have kúsok tejto zimy: Čo by nemalo chýbať vo vašom šatníku?
zdroj: Instagram.com/aninebing

Must-have kúsok tejto zimy: Čo by nemalo chýbať vo vašom šatníku?

Zima ku nám dorazila v plnej sile. No bodovať v štýlovom, ale zároveň v teplom oblečení môžete i toto obdobie. Treba si však vedieť správne vybrať.

Vzor sezóny

Chápeme, že keď sa povie leopardí vzor, mnoho žien si nevie predstaviť, ako by ho zapracovala do svojho šatníka. Navyše stále pretrváva u mnohých mylná predstava, že tento kúsok nie je pre každého. Ale opak je pravdou. "Leoparda" môžu nosiť naozaj všetky ženy, všetkých vekových kategórií.

Navyše, ak patríte skutočne k odvážnym ženám, ktoré rady experimentujú, tak tie môžu vyberať z kúska tejto sezóny, ktorým je kožúšok s týmto vzorom. Práve to tým pravým "must-have" zimnej sezóny.

TASR
zdroj: Instagram.com/aninebing
zdroj: Instagram.com/romeestrijd

Hlavne hravo

Nemusíte sa báť, že si vás niekto pomýli s cirkusantom. Dôležité je vedieť sa vyhrať s takýmto kúskom a so vzorom samotným. Samozrejme, voliť k tomu môžete pokojne obyčajné a jednoduché basic kúsky - čierne šaty, súkne, nohavice... Ale ak sa chcete odlíšiť od davu na ulici, môžete si trochu uletieť. Veľmi výborne pôsobí takýto kožúšok s džínsami a vzorovým tričkom či svetrom. 

zdroj: Instagram.com/aninebing

Menej odvážne môžu zo začiatku stiahnuť po menej výrazných kúskoch - okuliare, šaty, sukňa... Hlavné je len jedno, aby to bol leopardí vzor. Ak si sami neviete predstaviť, ako nosiť tento vzor, prinášame zopár inšpirácií, ktoré rozhodne stoja za pozornosť. 

zdroj: Instagram.com/ivanamentlova
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Business as usual

Príspevok, ktorý zdieľa ANINE BING (@aninebing),

zdroj: Instagram.com/aninebing

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio