BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Je spojitosť medzi neverou a farbou vlasov? Áno. A najhoršie z toho vychádzajú...
zdroj: TASR

Je spojitosť medzi neverou a farbou vlasov? Áno. A najhoršie z toho vychádzajú...

Práve blondínky. I keď to niekom príde ako hlúposť, štatistiky nepustia. Práve ženy, ktoré sa pýšia blond hrivou sú oveľa nevernejšie, ako iné.

(Ne)Vinné blondíni

Môžu za to, že sú neustále v centre pozornosti? Že sa štatisticky muži za nimi otáčajú oveľa viac, ako za inými ženami...? Kedysi by bola odpoveď nie. Pretože blondín bolo menej, pre mužov boli oveľa atraktívnejšie, zaujímavejšie. Dnes je odpoveď skôr áno, môžu blondíny za to, že muži od nich nevedia zrak odtrhnúť. Sami sa často prezentujú nevinne, že má potom potrebu každý sa o ne postarať. Ale opak je pravdou. Blondínky rozhodne nie sú (česť výnimkám) tými krehkými a nevinnými stvoreniami, ako sa prezentujú na verejnosti.

Už v minulosti boli považované ženy s blond prameňmi za niečo extra - v Rímsku bola dokonca blond hrivy symbolom bohatstva. Kelti považovali tieto ženy za bohyne... História sa veľmi nezmenila, len ženy to teraz oveľa viac využívajú, ako kedysi. Sú si vedomé svojej "sily" a tak ju často využívajú. Ženy, ktoré na pohľad pôsobia nevinne, čisto, majú najväčší sklon k nevere. Majú oveľa viac príležitostí k nevere, a tak je pre ne oveľa ťažšie odolať. Samozrejme, netvrdíme, že všetky blondíni sú záletné, alebo že ich nič iné nezaujíma. I ony sú skvelé manželky, partnerky, matky... Ale jednoducho štatistiky nepustia. Podľa istého výskumu až 42% plavovlások bolo svojim partnerom neverných. A to už je celkom vysoké číslo, čo poviete? A kto vyšiel z tohto prieskumu najlepšie? Práve tmavovlásky. Tie sú vraj oveľa oddanejšími partnerkami. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio