BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Letný make-up v zime? Prečo nie! Známa modelka vám prezradí, ako na dokonalé "nude" líčenie
zdroj: Instagram.com/angelcandices

Letný make-up v zime? Prečo nie! Známa modelka vám prezradí, ako na dokonalé "nude" líčenie

Známa topmodelka Candice Swanepoel vám v 10minútovom videu predvedie, ako si vytvoríte plážové vlny a letný make-up, ktorý vás bude baviť i v tomto chladnejšom období.

Dvojnásobná mamička je známa predovšetkým ako anjelik Victoria´s Secret. No táto blondína si získala pozornosť i svojim anjelským zjavom a láskou k prírode. A k prirodzenosti. A práve tej sa držala i pri vytváraní video-návodu pre svetový magazín Vogue. V krátkom videu sa snaží Candice ukázať všetkým ženám, ako rýchlo a efektne sa dá vytvoriť líčenie s jemným bronzovým nádychom, vďaka ktorému si budú všetci myslieť, že ste sa len teraz vrátili z exotickej dovolenky.

Základom líčenia sú krém so samoopaľovacím efektom a tekuté bronzery či ružové líčka. Samotná Candice priznáva, že i počas leta je jej tvár svetlejšia ako zvyšok tela, pretože používa krém s vysokým UV faktorom. A tak si k opálenejšiemu vzhľadu pomáha práve takto. Okrem dokonalého "nude" líčenia však ukáže i to, ako sa dajú za 10 minút vytvoriť plážové vlny. Tento "trik" ocenia všetky ženy, ktorá nemajú ráno príliš veľa času na líčenie a ešte aj česanie.

Známa modelka okrem toho prezradila, že rada používa jeden produkt na viac účelov, čo uvidíte i v samotnom videu. A tak nemusíte mať doma desiatky zbytočných líčidiel.

VIDEO: Túžite po opálenom plážovom looku? Takto rýchlo si ho vytvoríte i vy!

zdroj: Youtube.com/vogue

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio