BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Čas na rozchod: Týchto 5 dôvodov vám postačí!
zdroj: Pixabay.com

Čas na rozchod: Týchto 5 dôvodov vám postačí!

Ste so svojim partnerom už pár rokov no zrazu vám to neklape? Možno by vás prekvapilo, koľko párov je spolu aj desiatky rokov už len zo zvyku.

Žijete po boku muža, ktorého nemilujete? Nie ste prvá ani posledná. Mnoho žien si zvykne na určitý komfort a pohodlie, ktoré jej partnerský život prináša aj napriek tomu, že nie sú šťastné. Ak však trpíte a každý deň v spoločnosti vášho chlapa je pre vás utrpenie, je najvyšší čas to ukončiť!

Už len fakt, že nad koncom vášho vzťahu uvažujete niečo značí. Ak by ste boli šťastná, zrejme by ste sa touto myšlienkou nezaoberali.
Každý vzťah má svetlé aj tmavé miesta, preto by ste sa mali dobre zamyslieť nad tým, ako budete konať.

1. Sociálne siete

Facebook, Instagram, Badoo, Tinder, Snapchat. Poznáte všetky tieto sociálne siete lepšie než mená priateľov svojho partnera? Potom vás zrejme vo voľnom čase oveľa viac zaujíma, kto lajkuje vaše fotky, než to, čo robí váš priateľ. Ak už nestojíte o pozornosť niekoho s kým žijete, asi je najvyšší čas to ukončiť.

2. Žiadne dieťa

Nemáte žiadne dieťa a ani ho s ním nechcete? Možno by vás prekvapilo, koľko mužov túži po rozkošnom bábätku oveľa viac, než ženy. Pre neho to je možno jedna z najdôležitejších vecí. Ak mu vytúžené dieťa nedáte, skôr či neskôr vás aj tak opustí. Načo teda naťahovať niečo, čo je aj tak odsúdené na zánik?

zdroj: Pixabay.com

3. Nudný sex

Možno máte pocit, že ide o povrchný dôvod na rozchod, no opak je pravdou. Ak vás sex s vašim partnerom nebaví, tak to skôr či neskôr začne nudiť aj jeho. Ak už telesný kontakt hľadáte po boku niekoho iného, nie je dôvod ostávať vo vzťahu, ktorý nefunguje.

4. Nudíte sa spolu

Keď ste spolu začínali, nevedeli ste sa jeden od druhého odtrhnúť a teraz si nemáte čo povedať? Nikto po vás nechce, aby ste spolu strávili 24 hodín denne. Ak sa však oveľa viac než domov tešíte do práce, zrejme niečo nie je v poriadku. Ak už si spolu nedokážete ani len pozrieť film, zrejme je len otázka času, kedy to krachne.

5. Nepáči sa vám

Tento dôvod hovorí za všetko. Nemusíte byť dokonalá modelka z reklamy na kozmetiku. Je však normálne, že máte nejakú predstavu o tom, ako by mal váš vyvolený vyzerať. Pokiaľ si čoraz častejšie uvedomujete, že váš Pán Dokonalý je niekto iný, mali by ste svoj vzťah ukončiť. Prečo žiť s niekým, kto sa vám nepáči?

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio