BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Po tomto túži každá žena. Ale nie každá to povie nahlas. A čo vy?
zdroj: Samphoto

Po tomto túži každá žena. Ale nie každá to povie nahlas. A čo vy?

Ženy nie sú až také komplikované, ako si mnohí muži myslia. Vo výsledku nám stačí málo. Ale aj o to málo si niektoré ženy nevedia povedať.

I keď ženy túžia po rovnoprávnosti či rovnakých platoch, stále chcú byť ženami. A tužia po veciach, ktoré by mali byť samozrejmosťou, a to i bez ohľadu na kariérne či finančné postavenie. Nie, nie sú to dobrý sex, drahé dary či luxusné dovolenky...

Komplimenty a gestá

Nemusia to byť ruže každú nedeľu, víkendy niekde v luxusných hoteloch. Stačia len malé, nenápadné gestá, ako raz za čas pripraviť raňajky do postele, poslať drobné prekvapenie do práce či navariť večeru. Potom sú tu i gestá, ktoré vlastne nič nestoja, no i tak majú veľkú hodnotu. Ak muž chytí ženu za ruku i na verejnosti, pobozkajú len tak pred priateľmi, pohladí po hlave... Všetko sa ráta.

Netreba zabúdať ani na komplimenty. Všetci o nich hovoria, ale len málokto ich hovorí... Ale mnohokrát si samy ženy môžu za to, že ich nedostávajú. Na jednej strane sa ženy tvária, že ich nepotrebujú, no i tak ich očakávajú. 

Možnosť ukázať slzy

A to bez toho, aby ich muži mali za hysterky. I tá najtvrdšia žena si z času na čas potrebuje poplakať. A nie vždy to chce robiť zavretá v kúpeľni. Lenže muži si často myslia o ženách, ktoré plačú pred nimi, že sú hysterky. Ak však nájdu pre takéto emócie pochopenie a namiesto pohŕdania či posmeškov sa snažia partnerku utešiť, je to pre ženy znak, že vedľa nich je skutočne vyzretý partner. Ak ten váš taký však nie je, snažte sa mu naznačiť, prečo plačete, možno dôvod pochopí. A poproste ho sama o to, aby bol súcitnejší. Mnohí len hrajú tvrďasov, lebo si myslia, že na ženy to funguje oveľa viac. 

Činy

Rovnoprávnosť vo vzťahu je jednou z najdôležitejších vecí, bez ktorej môžu partnerstvá len málokedy dobre fungovať. A dôkazom toho môžu byť i také malé a možno pre mužov i nezmyselné gestá, ako že vám partner sám od seba povysáva, navarí, prípadne umyje riad... Urobí jednoducho veci, ktoré mnohí muži považujú za "ženskú" prácu. A hlavne to urobí sam od seba, bez toho, aby ste ho musela o to prosiť. I takéto veci dokážu dať ženám istotu, že majú po svojom boku toho správneho muža. A opäť, ako to ten váš nerobí. Naučte ho to. Ako hovoríme, rovnoprávnosť musí byť a žiadne mužské či ženské domáce práce neexistujú. Všetci môžu robiť predsa všetko, nie?

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio