BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Potrebujete poradiť pri cvičení alebo znovu nájsť motiváciu? Títo 3 Youtuberi vám so všetkým poradia
zdroj: welifttogether.com

Potrebujete poradiť pri cvičení alebo znovu nájsť motiváciu? Títo 3 Youtuberi vám so všetkým poradia

Títo športovci vás presvedčia, že cvičenie aj varenie môže byť naozajstnou zábavou a potešením.

Chcete začať cvičiť, ale po dvoch dňoch sa vám už proste nechce? Stratíte motiváciu a vaša pevná vôľa je fuč. Ide najmä o stratu potešenia z cvičenia po psychickej stránke. Ale ako sa znova motivovať? Dochádza vám fantázia pri výbere zdravých a nízko kalorických jedál? So všetkým vám poradia fitness YouTuberi. Ak hľadáte motiváciu, recepty, vysvetlenia, alebo jednoducho iba inšpiráciu na rôzne cviky doma či vo fitku, všetko nájdete na ich YouTube kanáloch.

Péťa Elblová

Peťa na svojom kanáli pridáva videá, ktoré predovšetkým motivujú iných ľudí. Sama si prežila ťažké chvíle. Strava bola jej nepriateľom a z anorexie a bulímie sa vypracovala na známu a úspešnú fitness blogerku. Aj o tomto svojom ťažkom období nakrútila video a napísala článok. Snaží sa však zamerať na všetko pozitívne a pomáhať ľuďom s týmto, ale aj inými problémami. Z jej videí srší pozitívna energia a veľký optimizmus. Určite vás nakopne a motivuje. 


We lift Together 

Poradia vám, ako zdravo maškrtiť, pretože na svojom kanáli majú najmä množstvo fit a zdravých dobrôt s podrobným návodom. Okrem inšpirácií na varenie a pečenie, nakrúcajú aj klasické cvičebné videá. Ich veľkým plusom je, že sú dvaja. Teda ukazujú vhodné cviky pre ženy a mužov, ale aj ako si efektívne zacvičiť spolu. Výborná motivácia pre páry. Patris a Stanley tvoria pár a aj oni prešli peknou premenou. Všetko nájdete na ich stránke, kde píšu svoj blog.  


Aleš Lamka 

Alešove videá na YouTube sú prevažne vzdelávacie. Vysvetľuje kedy a ako je najefektívnejšie cvičiť. Snaží sa ľuďom vysvetliť čo ako funguje a prečo je to tak. Doteraz natočil cez 640 videí, takže si máte z čoho vyberať. Okrem toho mu môžete do komentárov položiť otázku a na tie najčastejšie alebo najzaujímavejšie odpovie a vysvetlí vo videu. Funguje aj ako online tréner a zostaví vám na svojej stránke jedálniček na mieru. 

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio